Stamboom Waterschoot en De Lepper » Alphonsus Hendricus Josephus "Alphonsus" Maas (1908-1987)

Persoonlijke gegevens Alphonsus Hendricus Josephus "Alphonsus" Maas 


Gezin van Alphonsus Hendricus Josephus "Alphonsus" Maas

Hij is getrouwd met Theresia Raymunda van Amelsfort.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 28 november 1942 te Tilburg, hij was toen 34 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alphonsus Hendricus Josephus "Alphonsus" Maas?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alphonsus Hendricus Josephus "Alphonsus" Maas

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alphonsus Hendricus Josephus Maas


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 juli 1908 lag tussen 13,5 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 6,0 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 11 januari » Het Nationaal Park Grand Canyon wordt als nationaal monument ingesteld.
      • 15 februari » Goedkeuring van de Missionarissen van Afrika of Witte Paters door Paus Pius X.
      • 21 mei » Door een verkeerde wissel rijdt een trein bij Kontich in op een stilstaande reizigerstrein, met als gevolg veertig doden en driehonderdtwintig gewonden.
      • 15 september » Explosie in stoomketel van kolenmijn Laura te Eygelshoven, 7 doden.
      • 5 oktober » Het autonome vorstendom Bulgarije verklaart zich onafhankelijk van het Osmaanse rijk.
      • 24 november » Stranding van de Fernando bij Terschelling, zes doden. Van de zeventien opvarenden kunnen er veertien man worden gered, maar ook drie redders komen om.
    • De temperatuur op 28 november 1942 lag tussen 3,6 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,4 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
      • 11 januari » Japan verklaart Nederland de oorlog en valt Nederlands-Indië binnen.
      • 28 februari » Hr. Ms. De Ruyter zinkt en Karel Doorman gaat met zijn schip ten onder.
      • 8 maart » De Nederlandse strijdkrachten geven zich over; Nederlands-Indië wordt door Japan bezet.
      • 23 mei » De Duitsers verbieden de toegang tot het strand van Zandvoort.
      • 17 juli » Het eerste transport met Nederlandse joden komt aan in kamp Birkenau.
      • 9 augustus » Mahatma Gandhi wordt gearresteerd.
    • De temperatuur op 28 september 1987 lag tussen 3,2 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 3,9 uur zonneschijn (33%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
      • 29 januari » De later met een Gouden Kalf bekroonde film Vroeger is dood van regisseur Ine Schenkkan gaat in première.
      • 22 februari » Na bijna twee weken te zijn ontvoerd, wordt de tienjarige miljonairsdochter Valérie Albada Jelgersma door de politie bevrijd.
      • 21 maart » Ruud Gullit verlaat PSV en gaat naar AC Milan voor 17 miljoen gulden.
      • 10 mei » Nederland eindigt met zes medailles, waaronder twee gouden, als derde in het medailleklassement bij de eerste EK judo, waar zowel mannen als vrouwen aan deelnemen.
      • 5 september » Het Homomonument in Amsterdam wordt onthuld.
      • 11 oktober » De West-Duitse politicus Uwe Barschel wordt dood aangetroffen in een hotelkamer in Genève.
    • De temperatuur op 30 september 1987 lag tussen 4,0 °C en 14,4 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 9,7 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
      • 2 februari » William Casey treedt af als directeur van de CIA, hij wordt vervangen door William Webster.
      • 21 maart » Ruud Gullit verlaat PSV en gaat naar AC Milan voor 17 miljoen gulden.
      • 5 april » De Belgische wielrenner Claude Criquielion wint de Ronde van Vlaanderen.
      • 6 april » In de Barentszzee vliegt de Russische atoomonderzeeër Komsomolets in brand en zinkt.
      • 26 juli » De Ierse wielrenner Stephen Roche wint de Ronde van Frankrijk.
      • 8 augustus » Openingsceremonie van de tiende Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Indianapolis.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Maas

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Maas.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Maas.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Maas (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Walter Waterschoot, "Stamboom Waterschoot en De Lepper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-waterschoot/I11609.php : benaderd 23 februari 2026), "Alphonsus Hendricus Josephus "Alphonsus" Maas (1908-1987)".