Stamboom Waterschoot en De Lepper » Pieter Reinard "Piet" de Lepper (1934-2015)

Persoonlijke gegevens Pieter Reinard "Piet" de Lepper 


Gezin van Pieter Reinard "Piet" de Lepper

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 16 juni 1960 te Doetinchem, hij was toen 26 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Peter Jurgen de Lepper  1965-2013 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Reinard "Piet" de Lepper?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter Reinard "Piet" de Lepper

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Reinard de Lepper


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 januari 1934 lag tussen 0,1 °C en 4,9 °C en was gemiddeld 2,3 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Koning Albert I van België komt om tijdens een beklimming van een rots te Marche-les-Dames in de provincie Namen.
      • 20 april » De bijna zesjarige Shirley Temple debuteert in de film Stand Up and Cheer.
      • 28 april » Oprichting van de Liechtensteinse voetbalbond.
      • 28 mei » In Canada wordt de Dionne-vijfling geboren.
      • 4 juli » In Amsterdam breekt het Jordaanoproer uit als reactie op de verlaging van de werklozensteun door het kabinet-Colijn
      • 11 augustus » Op het eiland Alcatraz wordt een gevangenis geopend.
    • De temperatuur op 16 juni 1960 lag tussen 6,4 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (4%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
      • 27 april » Togo wordt een onafhankelijke republiek met Sylvanus Olympio als eerste president en premier.
      • 1 mei » Gary Powers wordt, vliegend in een U-2, boven de Sovjet-Unie neergeschoten.
      • 7 mei » Premier Nikita Chroesjtsjov verklaart dat de Sovjet-Unie U-2 piloot Gary Powers gevangen houdt.
      • 19 augustus » Koude Oorlog - in Moskou wordt Gary Powers, de piloot van het neergehaalde Amerikaanse U-2 vliegtuig, door de Sovjet-Unie veroordeeld tot 3 jaar gevangenisstraf + 7 jaar werkkamp voor spionage.
      • 19 augustus » Lancering van Spoetnik 5 met als opvarenden de honden Belka en Strelka.
      • 15 december » Koning Boudewijn van België trouwt met de Spaanse gravin Fabiola Mora y Aragón.
    • De temperatuur op 21 december 2015 lag tussen 8,4 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 4,3 mm neerslag gedurende 5,0 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (19%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2015: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,9 miljoen inwoners.
      • 2 juni » Sepp Blatter, sinds 1998 voorzitter van de wereldvoetbalbond FIFA, kondigt zijn aftreden aan. Zijn positie was onhoudbaar geworden door een corruptieschandaal.
      • 4 augustus » De Amerikaanse vliegtuigmaatschappijen Delta Air Lines, United Airlines en American Airlines stoppen per direct met het vervoeren van delen van leeuwen, luipaarden, buffels, olifanten en neushoorns als jachttrofeeën.
      • 8 september » James Bond-boek Trigger Mortis van schrijver Anthony Horowitz verschijnt.
      • 12 november » Twee neven van de vrouw van de Venezolaanse president Nicolás Maduro worden in New York aangeklaagd wegens drugssmokkel. Het tweetal is op Haïti gearresteerd tijdens een undercoveroperatie van de DEA.
      • 13 november » Bij aanslagen in Irak vallen minstens 18 doden en 41 gewonden.
      • 6 december » De oppositie in Venezuela wint de parlementsverkiezingen met overmacht. Het is voor het eerst in bijna zeventien jaar dat de socialistische partij van president Nicolás Maduro geen meerderheid heeft in het parlement.
    • De temperatuur op 28 december 2015 lag tussen 6,5 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 5,6 uur zonneschijn (72%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2015: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,9 miljoen inwoners.
      • 22 maart » Opening van Plopsaqua in De Panne. Het is het zesde Plopsa-park.
      • 24 maart » Vlucht 9525 van de Duitse vliegmaatschappij Germanwings stort neer in Zuid-Frankrijk.
      • 23 april » De vulkaan Calbuco in het zuiden van Chili komt voor de tweede keer binnen korte tijd tot uitbarsting.
      • 5 juli » Amerika wint het zevende WK voetbal voor vrouwen door titelhouder Japan in de finale met 5-2 te verslaan.
      • 12 november » Minder dan een uur voor de aftrap van de WK-kwalificatiewedstrijd tussen grootmachten Argentinië en Brazilië wordt het duel uitgesteld vanwege overvloedige regen in Buenos Aires.
      • 29 december » Een Duitse rechtbank veroordeelt oud-burgemeester Onesphore Rwabukombe uit Rwanda tot een levenslange gevangenisstraf wegens zijn aandeel in de volkenmoord van 1994.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Lepper


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Walter Waterschoot, "Stamboom Waterschoot en De Lepper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-waterschoot/I10105.php : benaderd 12 maart 2026), "Pieter Reinard "Piet" de Lepper (1934-2015)".