Stamboom Wassink » Reintje Kluinhaar (1904-)

Persoonlijke gegevens Reintje Kluinhaar 

  • Zij is geboren op 23 mei 1904 in Borne.

    Fout Let op: Getrouwd (4 mei 1828) voordat geboren (23 mei 1904).

    Waarschuwing Let op: Leeftijd bij trouwen (4 mei 1828) lag beneden de 16 jaar (0).

  • (1) op 9 januari 2014.
  • (RIN) .
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 oktober 2017.

Gezin van Reintje Kluinhaar

Zij is getrouwd met Marten Reinders.

Zij zijn getrouwd op 4 mei 1828 te Borne.

_MSTAT deceased
DATA

Notities over Reintje Kluinhaar

_UID E4E98F0750DE4B9AB3A25A2163FF6B6D8049
TYPE birth
DATA

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Reintje Kluinhaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 mei 1904 lag tussen 5,6 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Première van de opera Madama Butterfly van Giacomo Puccini in het Teatro alla Scala in Milaan.
    • 14 maart » Isabella Richaards, Surinaams politica († 1985)
    • 18 april » In Parijs verschijnt het socialistische dagblad L'Humanité voor het eerst.
    • 21 mei » Oprichting in Parijs van de Wereldvoetbalbond FIFA, de Fédération Internationale de Football Association. Oprichters zijn de Nederlander Carl Hirschman en de Fransman Robert Guérin. De Engelsen zien op dat moment nog niets in zo'n bond.
    • 4 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub Borussia Fulda.
    • 8 oktober » Een zware storm raast langs de Nederlandse kust. Verscheidene vissersvaartuigen zinken. Alleen uit Urk al komen 14 vissers om het leven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1900 » Hans Frank, Duits jurist, generaal-gouverneur bezet Polen († 1946)
  • 1901 » Edmund Rubbra, Brits componist, muziekpedagoog en pianist († 1986)
  • 1903 » Ernst Klodwig, Duits autocoureur († 1973)
  • 1904 » Wim Bos Verschuur, Surinaams politicus, schrijver en kunstenaar († 1985)
  • 1908 » Annemarie Schwarzenbach, Zwitsers schrijfster, journaliste en fotografe († 1942)
  • 1908 » John Bardeen, Amerikaans natuurkundige, tweevoudig Nobelprijswinnaar († 1991)

Over de familienaam Kluinhaar


De publicatie Stamboom Wassink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wim Wassink, "Stamboom Wassink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wassink/I1567.php : benaderd 7 februari 2026), "Reintje Kluinhaar (1904-)".