Stamboom Wassink » Matha Maris Charlotte Visser (± 1900-)

Persoonlijke gegevens Matha Maris Charlotte Visser 

  • Zij is geboren rond 1900 in Bocholt.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 december 2020.

Gezin van Matha Maris Charlotte Visser

Zij is getrouwd met Jan Harmen Eekhuis.

Zij zijn getrouwd op 16 februari 1924 te Diepenveen.

_MSTAT current

Kind(eren):



Notities over Matha Maris Charlotte Visser

_UID E28E4D68B914411FBA392C2B08C54BAD6109
TYPE birth
Burgerlijke stand: Huwelijk Archieflocatie Historisch Centrum Overijssel Algemeen Toegangnr: 123 Inventarisnr: 03452
Gemeente: Diepenveen Soort akte: Huwelijksakte Aktenummer: 8 Datum: 16-02-1924
Bruidegom: Jan Harmen Eekhuis Leeftijd: 25 Geboorteplaats: Voorst
Bruid: Martha Maria Charlotte Visser Leeftijd: 23 Geboorteplaats: Bocholt
Vader bruidegom: Teunis Eekhuis
Moeder bruidegom: Gerdina ter Haar
Vader bruid: Pieter Visser
Moeder bruid: Maria Geertruida Bruggeman
Nadere informatie beroep Bg.: slager

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Matha Maris Charlotte Visser?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Matha Maris Charlotte Visser

Matha Maris Charlotte Visser
± 1900-????

1924

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 februari 1924 lag tussen -6,4 °C en 2,4 °C en was gemiddeld -2,1 °C. Er was 8,5 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 3 februari » Canada verslaat de Verenigde Staten met 6-1 in de finale van het Olympisch ijshockeytoernooi in Chamonix-Mont-Blanc, en prolongeert daarmee tevens de wereldtitel.
    • 16 april » De eerste radio-uitzending via de draadomroep. De Matthäus Passion wordt uitgezonden.
    • 10 mei » J. Edgar Hoover wordt aangesteld als hoofd van het Federal Bureau of Investigation.
    • 28 september » Eerste vlucht rond de wereld, door twee vliegtuigen van het Amerikaanse leger.
    • 20 december » Adolf Hitler wordt vrijgelaten. Tijdens zijn gevangenschap heeft hij het eerste deel van Mein Kampf geschreven.
    • 28 december » TIGR, de eerste illegale gewapende verzetsorganisatie tegen het fascisme in Europa wordt opgericht in Triëst (Italië).

Over de familienaam Visser

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Visser.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Visser.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Visser (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Wassink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wim Wassink, "Stamboom Wassink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wassink/I1069.php : benaderd 22 januari 2026), "Matha Maris Charlotte Visser (± 1900-)".