Stamboom Wasserman » Augustinus Josephus Marie Eussen (1915-)

Persoonlijke gegevens Augustinus Josephus Marie Eussen 


Gezin van Augustinus Josephus Marie Eussen

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 11 juni 1947 te Heerlen, hij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Augustinus Josephus Marie Eussen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Augustinus Josephus Marie Eussen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Augustinus Josephus Marie Eussen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 augustus 1915 lag tussen 11,9 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 6,7 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
      • 14 maart » Eugene Martin, Frans autocoureur († 2006)
      • 25 april » Eerste Wereldoorlog: De Slag om Gallipoli begint.
      • 24 mei » Italië verklaart de Oostenrijk-Hongaarse Dubbelmonarchie de oorlog.
      • 5 augustus » Duitse troepen nemen de Poolse hoofdstad Warschau in.
      • 14 september » De gemeente Amsterdam stelt de Gemeentelijken Woningdienst in, met Arie Keppler als directeur, die wordt belast met het aanpakken van de woningnood en van de krottenwijken in de binnenstad.
    • De temperatuur op 11 juni 1947 lag tussen 7,6 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 2,1 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Cova Piedade.
      • 2 februari » Edwin Land geeft de eerste demonstratie van de polaroidcamera.
      • 19 februari » Vlag van Drenthe wordt aangenomen.
      • 14 maart » Peter Skellern, Engels singer-songwriter († 2017)
      • 28 april » Thor Heyerdahl begint vanuit Peru aan zijn reis aan boord van een balsavlot, de Kon Tiki.
      • 27 juni » In Ukkel wordt met 38,8°C de hoogste temperatuur gemeten die ooit in België is vastgesteld. In Maastricht wordt het op die dag 38,4°C, de op een na hoogste temperatuur in Nederland ooit gemeten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Eussen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Eussen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Eussen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Eussen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Wasserman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jean Wasserman, "Stamboom Wasserman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wasserman/I5147.php : benaderd 30 december 2025), "Augustinus Josephus Marie Eussen (1915-)".