Stamboom Wasserman » Marie-Louise Beckers (1902-1998)

Persoonlijke gegevens Marie-Louise Beckers 


Gezin van Marie-Louise Beckers

Zij heeft/had een relatie met Heinrich Schumacher.


Kind(eren):

  1. Wil Schumacher  -< 1998
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marie-Louise Beckers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marie-Louise Beckers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marie-Louise Beckers


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 juli 1998 lag tussen 7,6 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 4,1 uur zonneschijn (25%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1998: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,7 miljoen inwoners.
      • 22 januari » Michael Klim verbetert in Sydney tot twee keer toe het wereldrecord op de 100 meter vlinderslag op de kortebaan (25 meter): 51,16 en 51,07.
      • 25 maart » In Arnhem wordt stadion GelreDome officieel geopend.
      • 1 april » Scheidsrechter Mario van der Ende moet de halve finale in de Champions League (Real Madrid - Borussia Dortmund) ruim 90 minuten uitstellen omdat een van de doelpalen vlak voor aanvang afbreekt. Een ander doel is niet aanwezig en moet van een acht kilometer verderop gelegen amateurveld worden aangevoerd.
      • 18 september » Ontslag van de Nederlander Paul Verschuren als bisschop van Bisdom Helsinki (Finland).
      • 31 oktober » Irak beëindigt de toestemming voor verdere inspecties door wapeninspecteurs van de Verenigde Naties (Irakoorlog).
      • 20 december » De handbalsters van Noorwegen winnen in Nederland voor het eerst de Europese titel. In de finale wordt titelhouder Denemarken met 24-16 verslagen.
    • De temperatuur op 20 juli 1998 lag tussen 12,9 °C en 30,5 °C en was gemiddeld 23,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 10,1 uur zonneschijn (63%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1998: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,7 miljoen inwoners.
      • 5 april » Prinses Marie Esmeralda van België huwt in Londen met de gerenommeerde wetenschapper Salvador Moncada.
      • 20 mei » Unihockey en Floorball Club Utrecht wordt opgericht onder de naam Sticky Fingers en is daarmee een van de oudste floorballverenigingen van Nederland.
      • 3 juni » Bij het Duitse Eschede ontspoort een ICE-hogesnelheidstrein, 101 mensen komen om. Zie treinramp bij Eschede.
      • 6 juni » Atlete Ester Goossens brengt in Malmö het Nederlands record op de 400 meter op 51.35 seconden.
      • 23 september » De Veiligheidsraad keurt resolutie 1199 goed. Daarin wordt een wapenstilstand bepleit en worden de Servische troepen opgeroepen om Kosovo te verlaten.
      • 27 september » Het Zambiaans voetbalelftal wint ook de tweede editie van de COSAFA Cup.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Beckers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beckers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beckers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beckers (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Wasserman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jean Wasserman, "Stamboom Wasserman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wasserman/I3423.php : benaderd 25 februari 2026), "Marie-Louise Beckers (1902-1998)".