Stamboom Warmerdam » Johanna Wilhelmina Jacoba Langeveld (1913-1989)

Persoonlijke gegevens Johanna Wilhelmina Jacoba Langeveld 

Bron 1
  • Zij is geboren op 12 maart 1913.
  • (Wonende) op 28 februari 1989 in Prof. Nolenslaan 6, Voorhout, Nederland.
    bron: overlijdensadvertentie
  • (Wonende) op 2 april 1973 in Herenstraat 9, Voorhout, Nederland.
    bron: rouwadvertentie Petrus Johannes Warmerdam
  • Zij is overleden op 28 februari 1989, zij was toen 75 jaar oud.
    Oorzaak: Ziekte
  • Zij is begraven op 4 maart 1989 in R.K. Begraafplaats H. Bartholomeuskerk, Voorhout, Nederland.
    bron: rouwadvertenite

Gezin van Johanna Wilhelmina Jacoba Langeveld

Zij is getrouwd met Petrus Jacobus Warmerdam.Bron 2

Zij zijn getrouwd op 21 november 1934 te Voorhout, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.


Notities over Johanna Wilhelmina Jacoba Langeveld

Wonende aan de Prof. Nolenslaan 6 te Voorhout

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Wilhelmina Jacoba Langeveld?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Delpher, via http://www.delpher.nl/nl/kranten/view?qu...
    Rouwadvertentie
    De Telegraaf 2 maart 1989

    Dagelijks vragen wij God,
    dat Zijn wil mag geschieden.
    Maar als het zover is,
    hebben wij er zoveel moeite mee.

    Gelovig vertrouwend in God en gesterkt door
    het H. Sacrament der zieken is plotseling, na
    een kortstondige ziekte, op 75-jarige leeftijd
    van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus
    en tante
    JOHANNA WILHELMINA JACOBA
    LANGEVELD
    sinds 1973 weduwe van
    PETRUS WARMERDAM

    Fam. Langeveld
    Fam. Warmerdam
    Neven en nichten

    28 februari 1989
    Prof. Nolenslaan 6
    2215 ND Voorhout

    Er zal een Avondwake gehouden worden op
    vrijdag 3 maart om 19.00 uur in de H. Bartholo-
    meuskerk te Voorhout, waarna gelegenheid tot
    condoleren in de kerk.

    De gezongen Uitvaartmis zal worden opgedra-
    gen op zaterdag 4 maart om 10.30 uur in
    voornoemde kerk, waarna wij haar zullen bege-
    leiden naar haar laatste rustplaats, in het fami-
    liegraf, op het R.-K. kerkhof aldaar.

    De overledene ligt thuis opgebaard, alwaar
    gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 2
    maart van 15.00 tot 18.00 uur en van 19.00 tot
    21.00 uur.
  2. Historische Kranten - Erfgoed Leiden en Omstreken, via https://leiden.courant.nu/issue/LLC/1959...
    Krantenknipsel 25 jarig huwelijk
    Leidse Courant 31 oktober 1959, pagina 11

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 maart 1913 lag tussen -2,2 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 9,1 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
    • 10 augustus » Vrede van Boekarest (1913), einde van de Tweede Balkanoorlog..
    • 10 september » Eerste autoweg van kust tot kust wordt geopend in de Verenigde Staten.
    • 23 september » Roland Garros vliegt als eerste over de Middellandse Zee van Europa naar Noord-Afrika.
    • 1 december » Ford Motor Company introduceert de lopende band. Het productieprincipe werd overigens al toegepast door Oldsmobile.
    • 21 december » In de New York World verschijnt de eerste kruiswoordpuzzel. Hij is bedacht door Arthur Wynne.
  • De temperatuur op 28 februari 1989 lag tussen 0,7 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 3,3 mm neerslag gedurende 3,2 uur. Er was 4,0 uur zonneschijn (37%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
    • 11 februari » Zwemmer Giorgio Lamberti verbetert in Bonn zijn eigen Europese record op de 200 meter vrije slag kortebaan (25 meter) tot 1.43,64.
    • 24 februari » Ayatollah Ruhollah Khomeini zet een prijs van $3 miljoen dollar op het hoofd van Salman Rushdie, schrijver van The Satanic Verses.
    • 24 maart » De Amerikaanse olietanker Exxon Valdez loopt in het Nauw van Prins William voor de kust van Alaska aan de grond; er komt minstens 42.000 m³ olie vrij. Daarbij sterven grote aantallen zeevogels, otters en robben.
    • 7 juni » SLM-ramp: een DC-8 met aan boord de meest talentvolle voetballers van Surinaamse afkomst stort bij de landing op Zanderij bij Paramaribo neer. Slechts 11 mensen overleven de crash.
    • 29 september » De Colombiaanse president Virgilio Barco doet in de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties in New York een dringende oproep aan de wereldgemeenschap om zijn land terzijde te staan in de strijd tegen de drugsmafia.
    • 30 september » De West-Duitse minister Genscher maakt in Praag bekend dat duizenden Oost-Duitse vluchtelingen uit Tsjecho-Slowakije naar West-Duitsland mogen uitreizen.
  • De temperatuur op 4 maart 1989 lag tussen 3,5 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (10%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
    • 15 februari » De laatste Sovjet-troepen verlaten Afghanistan.
    • 15 april » Op het Plein van de Hemelse Vrede in Peking begint een studentenopstand.
    • 2 mei » Hongaarse militairen beginnen met het slopen van het IJzeren Gordijn tussen Hongarije en Oostenrijk. Alle grensblokkades worden afgebroken.
    • 18 juni » In Berlijn eindigt de Nederlandse hockeyploeg als tweede bij het toernooi om de Champions Trophy.
    • 18 juni » Myanmar is de nieuwe naam van het Zuid-Oostaziatische land Birma.
    • 10 november » Petar Mladenov leidt in Bulgarije een paleiscoup tegen de secretaris van het centraal comité van de BKP, Todor Zjivkov, die nog dezelfde dag aftreedt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1908 » Kurt Stöpel, Duits wielrenner († 1997)
  • 1910 » Roger L. Stevens, Amerikaans theaterproducent († 1998)
  • 1910 » László Lékai, Hongaars aartsbisschop en kardinaal († 1986)
  • 1911 » Gustavo Díaz Ordaz, president van Mexico (1964-1970) († 1979)
  • 1917 » Giovanni Benedetti, Italiaans bisschop († 2017)
  • 1917 » Millard Kaufman, Amerikaans regisseur en schrijver († 2009)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Langeveld


De publicatie Stamboom Warmerdam is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Marielle Schmidt, "Stamboom Warmerdam", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-warmerdam/I942.php : benaderd 30 januari 2026), "Johanna Wilhelmina Jacoba Langeveld (1913-1989)".