Stamboom Warmerdam » Helena Francina Wilhelmina Lommerse (1886-1948)

Persoonlijke gegevens Helena Francina Wilhelmina Lommerse 

Bronnen 1, 2, 3, 4

Gezin van Helena Francina Wilhelmina Lommerse

Zij is getrouwd met Petrus Warmerdam.Bronnen 5, 6, 7

Petrus is bij zijn huwelijk 31 jaar


Helena Francina Wilhelmina is bij haar huwelijk 33 jaar


 


Huwelijksakte


Aktenummer 128

Zij zijn getrouwd op 25 juni 1919 te Gemeente Haarlemmermeer, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 33 jaar oud.

bron: wiewaswie.nl

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. ??  
  3. ??  


Notities over Helena Francina Wilhelmina Lommerse

Geboorteakte
Aktenummer 121
=================
Overlijdensakte
Aktenummer 70

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena Francina Wilhelmina Lommerse?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Helena Francina Wilhelmina Lommerse

Helena Francina Wilhelmina Lommerse
1886-1948

1919
??
????-
??
????-

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Wiewaswie, via https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/66917...
    BS Overlijden met Helena Francina Wilhelmina Lommerse

    Overledene
    Helena Francina Wilhelmina Lommerse
    Beroep
    zonder beroep
    Geboorteplaats
    Haarlemmermeer
    Leeftijd
    62 jaar
    Woonplaats
    Noordwijkerhout
    Vader
    Johannes Lommerse
    Moeder
    Alida Petronella de Hoog
    Relatie
    Petrus Warmerdam
    Gebeurtenis
    Overlijden
    Datum
    28-11-1948
    Gebeurtenisplaats
    Noordwijkerhout
    Documenttype
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling
    Erfgoed Leiden en Omstreken
    Collectiegebied
    Zuid-Holland
    Archief
    0953
    Registratienummer
    57
    Aktenummer
    70
    Registratiedatum
    28-11-1948
    Akteplaats
    Noordwijkerhout
    Collectie
    Archiefnaam: Archief van de ambtenaar van de burgerlijke stand, Deel: 57, Periode: 1941-1950
    Boek
    Overlijden, 1941-1950
    Opmerking
    Jaar: 1948
    Inventarisnummer 57 van archiefnummer 0953 in Archieven
  2. Historische Kranten - Erfgoed Leiden en Omstreken, via http://leiden.courant.nu/issue/LLC/1948-...
    Burgerlijke Stand Overlijden
    Leidse Courant 13 december 1948, pagina 3
  3. Graftombe, via http://www.graftombe.nl/names/info/16974...
    Grafsteen

    VoornaamHelena F.W.
    AchternaamLommerse
    BegraafplaatsNoordwijkerhout Victorbegraafplaats
    Geboortedatum26-02-1886
    Overlijdensdatum26-11-1948
    Geboorteplaats
    Overlijdensplaats
    Foto nr.377
  4. Overig, via http://www.online-familieberichten.nl/zo...
    Bidprent
  5. Overig, via https://nha.courant.nu/issue/HD/1919-07-...
    Burgerlijke Stand Huwelijk
    Haarlem's dagblad 1 juli 1919, pagina 1
  6. Wiewaswie, via https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken...
    Bruidegom:Petrus WarmerdamRelatiesoort:BruidegomGeslacht:ManGeboorteplaats:Alphen aan den RijnLeeftijd:31Beroep:LandbouwerVader bruidegom:Johannes WarmerdamGeslacht:ManMoeder bruidegom:Ermpje OostdamGeslacht:VrouwBruid:Helena Francina Wilhelmina LommerseRelatiesoort:BruidGeslacht:VrouwGeboorteplaats:HaarlemmermeerLeeftijd:33Vader bruid:Johannes LommerseGeslacht:ManMoeder bruid:Alida Petronella de HoogGeslacht:VrouwGebeurtenis:HuwelijkDatum:woensdag 25 juni 1919Gebeurtenisplaats:HaarlemmermeerDocumenttype:BS HuwelijkErfgoedinstelling:Noord-Hollands ArchiefNoord-Hollands ArchiefPlaats instelling:HaarlemCollectiegebied:Noord-HollandAktenummer:128Registratiedatum:25 juni 1919Akteplaats:HaarlemmermeerAktesoort:H
  7. Historische Kranten - Erfgoed Leiden en Omstreken, via http://leiden.courant.nu/issue/ZHD/1944-...
    Krantenknipsel 25jarig huwelijk
    Zuidhollandsch Dagblad 16 juni 1944, pagina 4

    Den len Juli hopen on-
    ze geliefde Ouders
    PETRUS
    WARMERDAM
    en
    HELENA FRANCINA
    WILHELMINA
    WARMERDAM- LOMM£RSE
    hun 25-jarige Echtver-
    eeniging te herdenken.
    De gez. H. Mis uit
    dankbaarheid zal wor-
    den opgedragen 2 Juli
    8.30 u. in de Parochie-
    kerk van den H. Vic-
    tor. Dat God hen noch
    lang moge sparen is de
    wensch van hun dank-
    bare kinderen.
    EMMY
    JAN
    JAN
    N.W.hout, Juni '44,
    Buurt weg 22.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 februari 1886 lag rond de -0,1 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
    • 8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
    • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
    • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
    • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
    • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
  • De temperatuur op 25 juni 1919 lag tussen 5,7 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 7,5 mm neerslag. Er was 1,5 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 3 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. ČsŠk Bratislava, het latere ŠK Slovan Bratislava.
    • 29 mei » Het Braziliaans voetbalelftal wint de derde editie van de Copa América door in de finale titelhouder Uruguay met 1-0 te verslaan.
    • 14 juni » Alcock en Brown vliegen als eersten non-stop over de Atlantische Oceaan.
    • 11 augustus » Friedrich Ebert, de eerste president van de nieuwe Duitse Republiek tekent de grondwet: de Weimarrepubliek is een feit.
    • 23 augustus » Oprichting van de Monegaskische voetbalclub AS Monaco in het gelijknamige vorstendom.
    • 1 december » Lady Nancy Astor wordt het eerste vrouwelijke lid van het Britse Parlement.
  • De temperatuur op 28 november 1948 lag tussen -5,9 °C en 6,3 °C en was gemiddeld -1,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,6 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
    • 3 april » De Amerikaanse president Harry S. Truman tekent het Marshallplan.
    • 7 april » De Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) wordt opgericht door de Verenigde Naties.
    • 1 mei » Encycliek Auspicia Quaedam van paus Pius XII over de wereldvrede en de problemen in Palestina.
    • 5 mei » Pax Christi Nederland wordt in Utrecht opgericht.
    • 14 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Londen.
    • 3 november » De krant Chicago Tribune komt uit met de grote kop 'Dewey defeats Truman', maar Truman won de verkiezingen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lommerse

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lommerse.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lommerse.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lommerse (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Warmerdam is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Marielle Schmidt, "Stamboom Warmerdam", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-warmerdam/I858.php : benaderd 21 januari 2026), "Helena Francina Wilhelmina Lommerse (1886-1948)".