Stamboom Warmerdam » Bastianus Warmerdam (1873-1948)

Persoonlijke gegevens Bastianus Warmerdam 

Bronnen 1, 2, 3
  • Hij is geboren op 19 januari 1873 in Vogelenzang, Nederland.
    bron: wiewaswie.nl
  • Beroepen:
    • op 4 mei 1899 Arbeider (bron: huwelijksakte).
    • september 1934 Bloemist (bron: overlijdensakte Johanna Petronella Warmerdam).
    • op 6 mei 1945 Tuinder (bron: overlijdensakte Agatha Warmerdam).
    • januari 1929 Landbouwer (bron: overlijdensakte Johanna Catharina Warmerdam).
    • november 1948 Zonder beroep (bron: overlijdensakte).
    • op 5 juli 1923 Landbouwer (bron: huwelijksakte Cornelis Pieter Groenland en Catharina Johanna Warmerdam).
  • (Wonende) op 6 mei 1945 in Egmond-Binnen, Nederland.
    bron: overlijdensakte Agatha Warmerdam
  • (Wonende) januari 1929 in huisnr 320, Egmond Binnen, Nederland.
    bron: overlijdensakte Johanna Catharina Warmerdam
  • (Wonende) november 1948 in Egmond Binnen, Nederland.
    bron: overlijdensakte
  • (Wonende) op 5 juli 1923 in Egmond Binnen, Nederland.
    bron: huwelijksakte Cornelis Pieter Groenland en Catharina Johanna Warmerdam
  • (Wonende) september 1934 in Egmond, Nederland.
    bron: overlijdensakte Johanna Petronella Warmerdam
  • (Wonende) op 4 mei 1899 in Gemeente Bloemendaal, Noord-Holland, Nederland.
    bron: huwelijksakte
  • Hij is overleden op 10 november 1948 in Egmond aan de Hoef, Nederland, hij was toen 75 jaar oud.
    bron: wiewaswie.nl/ bron: archiefalkmaar.nl
  • Een kind van Pieter Warmerdam en Maria Weijers

Gezin van Bastianus Warmerdam

Hij is getrouwd met Johanna Catharina Beliën.Bron 4

Bastianus Warmerdam is bij zijn huwelijk 26 jaar


Johanna Catharina Belien is bij haar huwelijk 19 jaar


 Huwelijksakte


Aktenummer 26


Getuigen:


Petrus Johannes Belien (bloemistknecht) (broeder van de bruid)


Adrianus Wittebrood (zonder beroep (behuwd broeder van de bruid)


Stephanus Warmerdam (arbeider) (broeder van de bruidegom)


Petrus Warmerdam (arbeider) (broeder van de bruidegom)

Zij zijn getrouwd op 4 mei 1899 te Gemeente Velsen, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 26 jaar oud.

bron: wiewaswie.nl

Kind(eren):

  1. Agatha Warmerdam  1906-1945 
  2. (Niet openbaar)


Notities over Bastianus Warmerdam

Geboorteakte
Aktenummer 20-01
========================
Overlijdensakte
Aktenummer 17

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bastianus Warmerdam?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bastianus Warmerdam

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Wiewaswie, via https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken...
    Loteling:
    Bastianus Warmerdam
    Geslacht:
    Man
    Geboorteplaats:
    Bloemendaal
    Geboortedatum:
    zondag 19 januari 1873
    Gebeurtenis:
    Loting
    Datum:
    1893
    Gebeurtenisplaats:
    Bloemendaal
    Documenttype:
    Militairen
    Erfgoedinstelling:
    Noord-Hollands ArchiefNoord-Hollands Archief
    Plaats instelling:
    Haarlem
    Collectiegebied:
    Noord-Holland
    Archief:
    23
    Registratienummer:
    155
    Registratiedatum:
    1893
    Akteplaats:
    Bloemendaal
    Collectie:
    Militie - Lotingsregisters
  2. Archief Alkmaar, via http://www.archiefalkmaar.nl/collecties/...


    Voornaam


    Patroniem


    Achternaam


    Plaats


    Datum


    Rol



    1
    Bastianus Warmerdam Egmond Binnen 10-11-1948 overledene

    Bastianus Warmerdam


    Plaats
    Egmond Binnen

    Bron
    Burgerlijke Standregister

    Periode
    1923-1950

    Bevat
    Overlijdensregister

    Soort registratie
    overlijdensakte

    Aktenummer
    1948/017

  3. Archief Alkmaar, via http://www.archiefalkmaar.nl/collecties/...
    Overlijdensakte
  4. Wiewaswie, via https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken...
    Bruidegom:Bastianus WarmerdamRelatiesoort:BruidegomGeslacht:ManGeboorteplaats:BloemendaalLeeftijd:26Beroep:arbeiderVader bruidegom:Pieter WarmerdamGeslacht:ManBeroep:arbeiderMoeder bruidegom:Maria WeijersGeslacht:VrouwBruid:Johanna Catharina BeliënRelatiesoort:BruidGeslacht:VrouwGeboorteplaats:VelsenLeeftijd:19Beroep:dienstbodeVader bruid:Johannes BeliënGeslacht:ManBeroep:SmidMoeder bruid:Catharina Johanna de GraafGeslacht:VrouwGebeurtenis:HuwelijkDatum:donderdag 4 mei 1899Gebeurtenisplaats:VelsenDocumenttype:BS HuwelijkErfgoedinstelling:Noord-Hollands ArchiefNoord-Hollands ArchiefPlaats instelling:HaarlemCollectiegebied:Noord-HollandAktenummer:26Registratiedatum:4 mei 1899Akteplaats:VelsenAktesoort:H

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 januari 1873 lag rond de 8,1 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 73 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Armauer Hansen ontdekt de bacil die verantwoordelijk is voor de ziekte lepra
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 26 maart » Nederland stelt de sultan van Atjeh een ultimatum, zie Atjehoorlog.
    • 1 april » Het Britse stoomschip Atlantic zinkt voor de kust van Nova Scotia, 547 mensen komen om.
    • 20 mei » Levi Strauss en Jacob Davis krijgen patent op de spijkerbroek.
    • 27 oktober » Joseph Glidden vraagt octrooi aan op prikkeldraad.
  • De temperatuur op 4 mei 1899 lag rond de 7,4 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Einde van de Spaanse overheersing in Cuba.
    • 9 april » Cercle Sportif Brugeois (Cercle Brugge) wordt opgericht binnen de muren van de school van de broeders Xaverianen.
    • 3 mei » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Ferencvárosi TC.
    • 10 augustus » De Amerikaanse baanwielrenner Marshall Walter Taylor wordt als eerste zwarte wereldkampioen sprint.
    • 21 september » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Stuttgarter Kickers.
    • 29 november » Oprichting van de Spaanse voetbalclub FC Barcelona.
  • De temperatuur op 10 november 1948 lag tussen -1,2 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Jan Masaryk, de partijloze minister van Buitenlandse Zaken van Tsjecho-Slowakije wordt dood aangetroffen op de binnenplaats van het ministerie van buitenlandse zaken te Praag, hij is waarschijnlijk uit het raam van zijn kantoor in het ministerie geduwd.
    • 25 mei » Andrew Moyer verkrijgt octrooi op zijn methode voor de massaproductie van penicilline.
    • 29 juli » Opening van de Olympische Spelen in Londen; de eerste Spelen na de Tweede Wereldoorlog.
    • 14 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Londen.
    • 24 oktober » Encycliek In Multiplicibus Curis van paus Pius XII met een oproep tot gebed voor vrede in Palestina.
    • 12 november » Het Tribunaal van Tokio veroordeelt 7 Japanse leiders tot de doodstraf voor hun aandeel in de Tweede Wereldoorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Warmerdam


De publicatie Stamboom Warmerdam is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Marielle Schmidt, "Stamboom Warmerdam", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-warmerdam/I353.php : benaderd 21 januari 2026), "Bastianus Warmerdam (1873-1948)".