Stamboom Warmerdam » Cornelis Gerardus Dijt (1902-1902)

Persoonlijke gegevens Cornelis Gerardus Dijt 

Bronnen 1, 2

Gezin van Cornelis Gerardus Dijt


Notities over Cornelis Gerardus Dijt

Geboorteakte
Aktenummer 266
===============================
Overlijdensakte


aktenummer 127

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Gerardus Dijt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Gerardus Dijt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Gerardus Dijt

Cornelis Gerardus Dijt
1902-1902


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Archief Leiden, via https://leiden.courant.nu/issue/LD/1902-...
      Burgerlijke Stand Geboorte
      leidsch dagblad 28 mei 1902, pagina 6
    2. Wiewaswie, via https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken...
      Kind:
      Cornelis Gerardus Dijk
      Vader:
      Theodorus Dijk
      Moeder:
      Cornelia Catharina Warmerdam
      Gebeurtenis:
      Geboorte
      Datum:
      woensdag 21 mei 1902
      Gebeurtenisplaats:
      Haarlemmermeer
      Documenttype:
      BS Geboorte
      Erfgoedinstelling:
      Noord-Hollands ArchiefNoord-Hollands Archief
      Plaats instelling:
      Haarlem
      Collectiegebied:
      Noord-Holland
      Aktenummer:
      266
      Registratiedatum:
      1902
      Akteplaats:
      Haarlemmermeer

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 mei 1902 lag tussen 3,9 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 3,4 uur zonneschijn (21%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Het Londense publiek staat versteld bij de demonstratie van de eerste stofzuiger door Hubert Booth.
      • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
      • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
      • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
      • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
      • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
    • De temperatuur op 24 mei 1902 lag tussen 8,7 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 16,0 uur zonneschijn (99%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
      • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
      • 19 april » De pogrom van Chisinau.
      • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
      • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
      • 2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Dijt

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dijt.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dijt.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dijt (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Warmerdam is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marielle Schmidt, "Stamboom Warmerdam", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-warmerdam/I3210.php : benaderd 30 januari 2026), "Cornelis Gerardus Dijt (1902-1902)".