Stamboom Warmerdam » Cornelia van der Horst (van de Horst) (± 1835-????)

Persoonlijke gegevens Cornelia van der Horst (van de Horst) 

  • Zij is geboren rond 1835 in Vinkeveen, Nederland.
  • (Wonende) maart 1869 in Sloten, Nederland.
    bron: overlijdensakte Nicolaas Warmerdam

Gezin van Cornelia van der Horst (van de Horst)

Zij is getrouwd met Petrus Warmerdam.Bron 1

Petrus Warmerdam is bij zijn huwelijk 29 jaar


Cornelia van der Horst is bij haar huwelijk 22 jaar


Huwelijksakte


Aktenummer 4

Zij zijn getrouwd op 6 maart 1857 te Abcoude-Proostdij.

bron: wiewaswie.nl

Kind(eren):

  1. Alida Maria Warmerdam  ± 1858-± 1929 
  2. Maria Cornelia Warmerdam  ± 1860-???? 
  3. Petrus Warmerdam  1862-???? 
  4. Nicolaas Warmerdam  ± 1866-1869

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia van der Horst (van de Horst)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia van der Horst (van de Horst)

Cornelia van der Horst (van de Horst)
± 1835-????

1857
Alida Maria Warmerdam
± 1858-± 1929
Nicolaas Warmerdam
± 1866-1869

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Wiewaswie, via https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken...
    Bruidegom:Petrus WarmerdamGeboorteplaats:SlotenLeeftijd:29Vader bruidegom:Nicolaas WarmerdamMoeder bruidegom:Alida van LieropBruid:Cornelia van der HorstGeboorteplaats:VinkeveenLeeftijd:22Vader bruid:Pieter van der HorstMoeder bruid:Maria van DeudekumGebeurtenis:HuwelijkDatum:vrijdag 6 maart 1857Gebeurtenisplaats:Abcoude-ProostdijDocumenttype:BS HuwelijkErfgoedinstelling:Het Utrechts ArchiefHet Utrechts ArchiefPlaats instelling:UtrechtCollectiegebied:UtrechtArchief:481Registratienummer:786Aktenummer:4Registratiedatum:6 maart 1857Akteplaats:Abcoude-Proostdij

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 maart 1857 lag rond de 6,1 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 2.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • Van 1 juli 1856 tot 18 maart 1858 was er in Nederland het kabinet Van der Brugghen met als eerste minister Mr. J.L.L. van der Brugghen (protestant).
  • In het jaar 1857: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk verklaren de oorlog aan China (Tweede Opiumoorlog).
    • 4 maart » De eerste vakbond in België, de Gentse "Broederlijke Maatschappij der Wevers", wordt opgericht.
    • 4 maart » James Buchanan wordt beëdigd als 15e president van de Verenigde Staten
    • 23 maart » New York beleeft de wereldprimeur van de personenlift met valbeveiliging.
    • 26 juni » Officiële opening van het station Essen (België).
    • 30 november » Ignacio Comonfort treedt af als president van Mexico.

Over de familienaam Van der Horst (van de Horst)


De publicatie Stamboom Warmerdam is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Marielle Schmidt, "Stamboom Warmerdam", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-warmerdam/I2888.php : benaderd 23 januari 2026), "Cornelia van der Horst (van de Horst) (± 1835-????)".