Stamboom Warmerdam » Cornelis Martinus Warmerdam (1899-1977)

Persoonlijke gegevens Cornelis Martinus Warmerdam 

Bronnen 1, 2

Gezin van Cornelis Martinus Warmerdam

Hij is getrouwd met Jacoba Johanna Maria Wassenaar.Bronnen 3, 4

Cornelis Martinus Warmerdam is bij zijn huwelijk 28 jaar
Jacoba Johanna Maria Wassenaar is bij haar huwelijk 21 jaar
Huwelijksakte
Aktenummer 46
Getuigen:


Theodorus Johannes Wassenaar (bloemist) (broeder der bruid)
Petrus Josephus Warmerdam (bloemist) (broeder van den bruidegom)

Zij zijn getrouwd op 27 oktober 1927 te Gemeente Lisse, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 28 jaar oud.

bron: wiewaswie.nl

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)
  8. (Niet openbaar)
  9. (Niet openbaar)
  10. (Niet openbaar)
  11. (Niet openbaar)
  12. (Niet openbaar)


Notities over Cornelis Martinus Warmerdam

Geboorteakte
Aktenummer 59
Aangever: Petrus Jacobus Warmerdam (tuinder) (vader)
Geboren om 23.30uur
Getuigen:
Adrianus Nicolaas Vermin (smid)
Pieter Warmerdam (tuinder)
===================================
Woonachtig aan de Broekweg 59 te Lisse

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Martinus Warmerdam?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Martinus Warmerdam

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Martinus Warmerdam


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Graftombe, via http://www.graftombe.nl/names/info/50140...

      Voornaam
      Cornelis M.

      Achternaam
      Warmerdam

      Begraafplaats
      Lisse Mariakerk

      Geboortedatum
      17-10-1899

      Overlijdensdatum
      23-08-1977

      Geboorteplaats


      Overlijdensplaats


      Foto nr.
      09 36
    2. Wiewaswie, via https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/66960...
      BS Geboorte met Cornelis Martinus Warmerdam
      Kind
      Cornelis Martinus Warmerdam
      Geboortedatum
      17-10-1899
      Geboorteplaats
      Noordwijkerhout
      Woonplaats
      Noordwijkerhout
      Vader
      Petrus Jacobus Warmerdam
      Beroep
      tuinder
      Moeder
      Geertruida Weijers
      Gebeurtenis
      Geboorte
      Datum
      17-10-1899
      Gebeurtenisplaats
      Noordwijkerhout
      Documenttype
      BS Geboorte
      Erfgoedinstelling
      Erfgoed Leiden en Omstreken
      Collectiegebied
      Zuid-Holland
      Archief
      0953
      Registratienummer
      9
      Aktenummer
      59
      Registratiedatum
      17-10-1899
      Akteplaats
      Noordwijkerhout
      Collectie
      Archiefnaam: Archief van de ambtenaar van de burgerlijke stand, Deel: 9, Periode: 1891-1900
      Boek
      Geboorten, 1891-1900
      Opmerking

      Inventarisnummer 9 van archiefnummer 0953 in Archieven
    3. Historische Kranten - Erfgoed Leiden en Omstreken, via http://leiden.courant.nu/issue/LC/1927-1...
      Burgerlijke Stand Huwelijk
      Leidsche Courant 31 oktober 1927, pagina 10
    4. Wiewaswie, via https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken...
      Bruidegom:Cornelis Martinus WarmerdamGeboorteplaats:NoordwijkerhoutLeeftijd:28Vader bruidegom:Petrus Jacobus WarmerdamMoeder bruidegom:Geertruida WeijersBruid:Jacoba Johanna Maria WassenaarGeboorteplaats:LisseLeeftijd:21Vader bruid:Petrus WassenaarMoeder bruid:Maria Johanna MaatGebeurtenis:HuwelijkDatum:donderdag 27 oktober 1927Gebeurtenisplaats:LisseDocumenttype:BS HuwelijkErfgoedinstelling:Nationaal ArchiefNationaal ArchiefPlaats instelling:Den HaagCollectiegebied:Zuid-HollandAktenummer:46Registratiedatum:27 oktober 1927plaats:LisseAktesoort:Huwelijksakte

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 oktober 1899 lag rond de 10,6 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 56%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Queens en Staten Island gaan samen met New York.
      • 2 april » Priesterwijding van Eugenio Pacelli in Rome door aartsbisschop Francesco di Paola Cassetta.
      • 18 april » Oprichting van de Nederlandse Adelsvereniging (NAV).
      • 10 augustus » In Stavanger wordt de Noorse voetbalclub Viking FK opgericht.
      • 21 september » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Stuttgarter Kickers.
      • 22 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HV Victoria.
    • De temperatuur op 18 oktober 1899 lag rond de 14,3 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Inauguratie van Emilio Aguinaldo als president van de Constitutionele Republiek der Filipijnen.
      • 4 februari » De Duitse voetbalclub Werder Bremen wordt opgericht.
      • 18 april » Oprichting van de Nederlandse Adelsvereniging (NAV).
      • 27 april » William Middlebrook De uitvinding van de paperclip (eerste patentaanvraag voor paperclipmachine).
      • 3 september » Ernest Grisar richt beerschot VAC op.
      • 16 december » Engelse immigranten richten de Italiaanse voetbalclub AC Milan op.
    • De temperatuur op 27 oktober 1927 lag tussen 13,3 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 13 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub América de Cali.
      • 18 mei » De Nederlandse onderzeeboot O 7 botst in de buurt van Texel met het Zweedse stoomschip Scania.
      • 31 oktober » Openstelling van de oude spoorweghefbrug De Hef over de Koningshaven in Rotterdam.
      • 6 november » In Lima behaalt het Peruviaans voetbalelftal de grootste overwinning uit de geschiedenis van de nationale ploeg door Bolivia met 9-0 te verslaan.
      • 2 december » De Ford Motor Company presenteert de Ford Model A.
      • 14 december » Irak wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • De temperatuur op 23 augustus 1977 lag tussen 11,6 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 7,5 mm neerslag gedurende 7,0 uur. Er was 4,1 uur zonneschijn (29%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1977: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,8 miljoen inwoners.
      • 15 januari » Op een parkeerplaats van Spånga-Tensta, een voorstad van Stockholm, stort een viermotorig vliegtuig van de Zweedse maatschappij Skyline neer. Bij het ongeluk komen de 19 passagiers en de driekoppige bemanning om het leven.
      • 14 maart » Naoki Matsuda, Japans voetballer († 2011)
      • 26 juni » De Nederlandse motorcoureur Wil Hartog wint de TT van Assen in de 500cc-klasse.
      • 27 juni » Paus Paulus VI creëert vier nieuwe kardinalen, onder wie de Duitse aartsbisschop van München en Freising Joseph Ratzinger.
      • 5 september » De West-Duitse werkgeversvoorzitter Hanns-Martin Schleyer wordt door RAF-sympathisanten ontvoerd.
      • 12 september » Steve Biko sterft als gevolg van mishandeling door politie in Zuid-Afrika. Zijn dood krijgt een symboolfunctie in het anti-Apartheidsprotest.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1898 » Simon Vestdijk, Nederlands schrijver († 1971)
    • 1898 » Tuffy Neugen, Braziliaans voetballer († 1935)
    • 1900 » Jean Arthur, Amerikaans actrice († 1991)
    • 1902 » Ale Algra, Nederlands schrijver († 1970)
    • 1906 » Anton Sipman, Nederlands molendeskundige, schrijver en tekenaar († 1985)
    • 1906 » Jack Ensley, Amerikaans autocoureur († 1972)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Warmerdam


    De publicatie Stamboom Warmerdam is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marielle Schmidt, "Stamboom Warmerdam", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-warmerdam/I270.php : benaderd 24 januari 2026), "Cornelis Martinus Warmerdam (1899-1977)".