Stamboom Warmerdam » Margaretha Anna de Vogel (1866-1896)

Persoonlijke gegevens Margaretha Anna de Vogel 

Bron 1
  • Zij is geboren op 12 januari 1866 in Gemeente Zoeterwoude, Zuid-Holland, Nederland.
    bron: wiewaswie.nl
  • Zij is overleden op 11 maart 1896 in Gemeente Haarlem, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 30 jaar oud.
    bron: wiewaswie.nl

Gezin van Margaretha Anna de Vogel

Zij is getrouwd met Cornelis Groot.Bron 2

Cornelis Groot is bij zijn huwelijk 29 jaar
Margaretha Anna de Vogel is bij haar huwelijk 28 jaar
Huwelijksakte
Aktenummer 109

Zij zijn getrouwd op 26 april 1894 te Gemeente Haarlem, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 28 jaar oud.

bron: wiewaswie.nl

Gebeurtenis (Death of Spouse).


Notities over Margaretha Anna de Vogel

Geboorteakte
Aktenummer 5
======================
Overlijdensakte
Aktenummer 239

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaretha Anna de Vogel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Wiewaswie, via https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken...
    Overledene:
    Margaretha Anna de Vogel
    Geboorteplaats:
    Zoeterwoude
    Leeftijd:
    30
    Vader:
    Jacobus de Vogel
    Moeder:
    Apolonia Boskamp
    Echtgenote:
    Cornelis Groot
    Geslacht:
    Man
    Gebeurtenis:
    Overlijden
    Datum:
    woensdag 11 maart 1896
    Gebeurtenisplaats:
    Haarlem
    Documenttype:
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling:
    Noord-Hollands ArchiefNoord-Hollands Archief
    Plaats instelling:
    Haarlem
    Collectiegebied:
    Noord-Holland
    Aktenummer:
    239
    Registratiedatum:
    1896
    Akteplaats:
    Haarlem
  2. Wiewaswie, via https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken...
    Bruidegom:
    Cornelis Groot
    Geboorteplaats:
    Purmerend
    Leeftijd:
    29
    Beroep:
    Timmerman
    Bruid:
    Margaretha Anna de Vogel
    Geboorteplaats:
    Zoeterwoude
    Leeftijd:
    28
    Vader van de bruidegom:
    Cornelis Groot
    Moeder van de bruidegom:
    Antje van Dam
    Vader van de bruid:
    Jacobus de Vogel
    Moeder van de bruid:
    Apolonia Boskamp
    Gebeurtenis:
    Huwelijk
    Datum:
    donderdag 26 april 1894
    Gebeurtenisplaats:
    Haarlem
    Documenttype:
    BS Huwelijk
    Erfgoedinstelling:
    Noord-Hollands ArchiefNoord-Hollands Archief
    Plaats instelling:
    Haarlem
    Collectiegebied:
    Noord-Holland
    Aktenummer:
    109
    Registratiedatum:
    26 april 1894
    Akteplaats:
    Haarlem

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 januari 1866 lag rond de 1,9 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • Van 10 februari 1866 tot 1 juni 1866 was er in Nederland het kabinet Fransen van de Putte met als eerste minister I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1866: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 31 maart » De Spaanse marine bombardeert de haven van Valparaíso in Chili.
    • 20 juli » In de Adriatische Zee vindt in het kader van de Pruisisch-Oostenrijkse Oorlog de Slag bij Lissa plaats.
    • 25 juli » Verheffing van het Bisdom Algiers tot aartsbisdom en oprichting van de bisdommen Oran en Constantine in Algerije.
    • 1 augustus » België tekent als negende Westers land een Vriendschaps- en handelsverdrag met het Japanse shogunaat.
    • 31 oktober » Begin graven vaargeul voor de Nieuwe Waterweg.
    • 31 oktober » Première van Jacques Offenbachs 'Pariser Leben'.
  • De temperatuur op 11 maart 1896 lag rond de 4,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Emile Grubbe past voor het eerst röntgenstraling toe bij de behandeling van borstkanker.
    • 1 februari » Première van de opera La bohème van Giacomo Puccini in Turijn, onder leiding van Arturo Toscanini.
    • 1 maart » De Franse natuurkundige Antoine Henri Becquerel ontdekt het fenomeen radioactiviteit.
    • 6 april » In Athene beginnen de eerste moderne Olympische Spelen.
    • 15 april » Einde van de eerste moderne Olympische Spelen, zie Olympische Zomerspelen 1896.
    • 12 augustus » Voetbalclub Willem II wordt opgericht in Tilburg.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Vogel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Vogel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Vogel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Vogel (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Warmerdam is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Marielle Schmidt, "Stamboom Warmerdam", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-warmerdam/I1518.php : benaderd 30 januari 2026), "Margaretha Anna de Vogel (1866-1896)".