Stamboom Wallenburg » Cornelis van Rheenen (1854-????)

Persoonlijke gegevens Cornelis van Rheenen 


Gezin van Cornelis van Rheenen

(1) Hij is getrouwd met Cornelia Wallenburg.

Zij zijn getrouwd op 6 februari 1875 te 's-Graveland, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Willemijntje van Rheenen  ± 1876-????
  2. Heiltje van Rheenen  ± 1886-????
  3. Cornelia van Rheenen  ± 1888-????
  4. Maria van Rheenen  ± 1891-????


(2) Hij is getrouwd met Marretje Kroon.

Zij zijn getrouwd op 12 augustus 1914 te Hilversum, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 60 jaar oud.


Tijdbalk Cornelis van Rheenen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis van Rheenen

Cornelis van Rheenen
1854-????

(1) 1875
Maria van Rheenen
± 1891-????
(2) 1914

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 augustus 1914 lag tussen 10,2 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 17,5 °C. Er was 13,0 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Verenigd Koninkrijk - De Britannic wordt ter water gelaten in Belfast.
    • 4 augustus » Eerste Wereldoorlog: Duitse troepen vallen België binnen, waardoor het Verenigd Koninkrijk de oorlog verklaart aan Duitsland.
    • 12 augustus » Slag der Zilveren Helmen, in Halen. Voor de laatste keer in Europa vindt een cavaleriecharge plaats. Er vallen 140 Belgische en 160 Duitse soldaten. De Belgen winnen en verschansen zich te Diest.
    • 6 september » Eerste Wereldoorlog: Begin van de eerste slag bij de Marne.
    • 18 oktober » De Slag om de IJzer gaat van start. Franse, maar vooral Belgische, soldaten verdedigen de Noordelijke frontlinie in de Westhoek.
    • 1 november » Bisschopswijding van Petrus Hopmans, Nederlands bisschop van Breda.

Over de familienaam Van Rheenen


De publicatie Stamboom Wallenburg is opgesteld door W. Wallenburg (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. Wallenburg, "Stamboom Wallenburg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wallenburg/I727.php : benaderd 12 januari 2026), "Cornelis van Rheenen (1854-????)".