Stamboom Walig » Leopoldine Fiedler (1917-1998)

Persoonlijke gegevens Leopoldine Fiedler 


Gezin van Leopoldine Fiedler

Zij had een relatie met Schop.

De relatie startte


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Leopoldine Fiedler

Heeft een hard en onplezierige jeugd gehad. In Oostenrijk werd zij misbruikt door haar stiefvader. Dit is de reden, dat ook zij naar Nederland is vertrokken. Daar werd het er later niet beter op, mede gezien de toen uitbrekende tweede wereldoorlog. Zij bezat nl. niet de Nederlandse nationaliteit. Dit heeft zij pas in ca. 1955 verkregen.
Tot op heden is het niet bekend geworden, hoe Leopoldine (Poldi) is overleden. Zij is onder een tram gekomen in Amsterdam. Zij ging daar elke dag mee. Zij zag slecht maar het vermoeden is, dat zij dat moedwillig heeft gedaan.

zie verder bij Willie, haar dochter.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leopoldine Fiedler?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leopoldine Fiedler

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leopoldine Fiedler

Leopoldine Fiedler
1917-1998



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 maart 1917 lag tussen 3,2 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 8,6 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 13 februari » De Nederlandse danseres Margaretha Geertruida Zelle, beter bekend als Mata Hari, wordt in Parijs op verdenking van spionage aangehouden. Daar wordt ze ter dood veroordeeld op 25 juni van hetzelfde jaar.
      • 5 maart » Woodrow Wilson wordt beëdigd voor een tweede termijn als President van de Verenigde Staten
      • 13 mei » Bisschopswijding van Eugenio Pacelli, nuntius in Beieren, te Rome door Paus Benedictus XV.
      • 5 juli » Het Aardappeloproer in Amsterdam mondt uit in een veldslag op het Haarlemmerplein, waarbij militairen het vuur openen op de menigte. De opstand wordt neergeslagen. Er vallen 9 doden en 114 gewonden
      • 25 december » De Turken zetten de laatste grote aanval in op Jeruzalem. De bezetters, de Britse troepen, winnen de slag.
      • 26 december » De Slag om Jeruzalem is afgelopen. De Eerste Wereldoorlog in en rond Jeruzalem is afgelopen. De Britten winnen de slag.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Fiedler

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Fiedler.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Fiedler.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Fiedler (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Walig is opgesteld door J. Feuerstein.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J. Feuerstein, "Stamboom Walig", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-walig/I1109770899.php : benaderd 17 maart 2026), "Leopoldine Fiedler (1917-1998)".