Stamboom Waard/Workum/Hoogland/Holtman » Esther Colmans (1894-1942)

Persoonlijke gegevens Esther Colmans 


Gezin van Esther Colmans

Zij is getrouwd met Salomon Bromet.

Zij zijn getrouwd op 29 augustus 1917 te Amsterdam, N-Holl, NL, zij was toen 23 jaar oud.

Noord-Hollands Archief Plaats instelling: Haarlem Collectiegebied: Noord-Holland Aktenummer: Reg.3G fol. 16v Registratiedatum: 29 augustus 1917 Akteplaats: Amsterdam

Kind(eren):

  1. Marcus Bromet  1918-1918
  2. Jeannette Bromet  1920-1942 
  3. Louis Bromet  1921-1941
  4. Marcus Bromet  1925-1942
  5. Emanuel Bromet  1927-1944
  6. Adolf Bromet  1928-1942
  7. Fanny Bromet  1930-1942
  8. Bertha Bromet  1932-1942
  9. Clara Bromet  1938-1942

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Esther Colmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Esther Colmans

Esther Colmans
1894-1942

1917
Marcus Bromet
1918-1918
Louis Bromet
1921-1941
Marcus Bromet
1925-1942
Adolf Bromet
1928-1942
Fanny Bromet
1930-1942
Bertha Bromet
1932-1942
Clara Bromet
1938-1942

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 juni 1894 lag rond de 13,1 °C. Er was 0.9 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
    • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
    • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
    • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
    • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
    • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
  • De temperatuur op 29 augustus 1917 lag tussen 10,9 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 2,7 mm neerslag. Er was 1,5 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Het Amerikaanse leger staakt de zoektocht naar Pancho Villa.
    • 5 februari » De Mexicaanse grondwet treedt in werking.
    • 8 maart » De februarirevolutie begint in Petrograd (Sint-Petersburg), Rusland (23 februari op de juliaanse kalender).
    • 7 november » Het Egyptische Expeditieleger wint de Derde Slag om Gaza.
    • 8 december » De Turken, onder bevel van Erich von Falkenhayn, plannen een aanval op de Britse linies van Edmund Allenby. De Slag om Jeruzalem is begonnen.
    • 9 december » De Turken worden door de Britten verslagen. Jeruzalem wordt bevrijd.
  • De temperatuur op 17 september 1942 lag tussen 9,2 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Het Nederlandse handbal, sinds 1926 opererend onder de vleugels van het Koninklijk Nederlands Gymnastiek Verbond, komt op eigen benen te staan met de oprichting van het Nederlands Handbal Verbond (NHV).
    • 14 februari » In Rotterdam wordt de Maastunnel geopend. De overwelving is 1426 meter lang, de tunnel zelf meet 1070,15 meter. Er is bijna vijf jaar aan gewerkt.
    • 19 maart » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club San José.
    • 3 april » Tweede Wereldoorlog: Japanse troepen vallen Amerikaanse en Filipijnse troepen aan te Bataan.
    • 5 mei » De geallieerden beginnen de slag om Madagaskar (Operatie Ironclad) waarbij de geallieerden het door Vichy-Frankrijk bezette Madagaskar in handen proberen te krijgen. De slag duurde tot 6 november.
    • 12 november » Het Britse Achtste Leger onder generaal en later veldmaarschalk Bernard Montgomery neemt Tobroek in.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Colmans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Colmans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Colmans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Colmans (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Theun Waard, "Stamboom Waard/Workum/Hoogland/Holtman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-waard/I6949.php : benaderd 4 februari 2026), "Esther Colmans (1894-1942)".