Stamboom Waard/Workum/Hoogland/Holtman » Adéle Dusseldorp (1878-1950)

Persoonlijke gegevens Adéle Dusseldorp 


Gezin van Adéle Dusseldorp

Zij is getrouwd met Hartog David Workum.

Zij zijn te Amsterdam,N-Holl,NL verloofd.

Zij zijn getrouwd op 10 september 1903 te Amsterdam, N-Holl, NL, zij was toen 25 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - HuwelijkArchieflocatie Noord-Hollands ArchiefAlgemeen Gemeente: AmsterdamSoort akte: HuwelijksakteAktenummer: reg.32;fol.31vDatum: 10-09-1903Bruidegom Hartog WorkumLeeftijd: 35Geboorteplaats: AmsterdamBruid Adéle DusseldorpLeeftijd: 25Geboorteplaats: AmsterdamVader bruidegom David WorkumMoederbruidegomDuifje de JongVader bruid Nathan Gomperts DusseldorpMoeder bruid Rebekka WijnbergNadere informatieberoep Bg.:diamantklover

Kind(eren):

  1. Nico David Workum  1907-> 1943

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adéle Dusseldorp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adéle Dusseldorp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adéle Dusseldorp

Adéle Dusseldorp
1878-1950

1903

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. www.wiewaswie.nl

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 april 1878 lag rond de 11,8 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 69%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Thomas Edison verkrijgt een octrooi op de fonograaf.
    • 3 maart » Bulgarije herneemt zijn onafhankelijkheid van het Ottomaanse Rijk.
    • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
    • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
    • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
    • 7 september » William Booth verandert de naam van zijn Christian Mission in The Salvation Army. In Nederlands wordt dit het Leger des Heils genoemd.
  • De temperatuur op 10 september 1903 lag tussen 7,6 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 6,7 uur zonneschijn (51%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 3 mei » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Heracles Almelo
    • 16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
    • 3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
    • 31 oktober » Eerste opvoering van Rose Bernd van Gerhart Hauptmann.
    • 31 oktober » Opening van Hampden Park, een voetbalstadion in de Schotse hoofdstad Glasgow.
    • 3 december » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Torino FC.
  • De temperatuur op 7 juni 1950 lag tussen 15,8 °C en 30,9 °C en was gemiddeld 22,5 °C. Er was 12,8 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
    • 11 januari » In Italië valt het vijfde kabinet van de christendemocraat Alcide De Gasperi.
    • 25 april » De Republiek der Zuid-Molukken wordt uitgeroepen.
    • 20 mei » Jacques Brel huwt Thérèse Michielsen.
    • 16 augustus » Jean Duvieusart treedt terug als premier van België ten gunste van Joseph Pholien.
    • 2 oktober » Het stripverhaal Peanuts van Charles Schulz wordt voor het eerst gepubliceerd in zeven Amerikaanse kranten.
    • 2 december » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties nemen Resolutie 390(V) aan, waarbij de Eritreeërs als volk worden erkend, maar Eritrea wordt met Ethiopië tot een federatie samengevoegd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dusseldorp


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Theun Waard, "Stamboom Waard/Workum/Hoogland/Holtman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-waard/I612.php : benaderd 17 maart 2026), "Adéle Dusseldorp (1878-1950)".