St Janskerk (RK)
Gelders Archief Algemeen Toegangnr: 0207 Inventarisnr: 1861 Gemeente:Zutphen Soort akte: overlijden Aktenummer: 157 Aangiftedatum: 04-05-1814
Zij is getrouwd met Bartelt Theunisz Bobbink.
Zij zijn getrouwd
2e huwelijk ((Zij is getrouwd met Bartelt Teunisz Bobbink. Zij zijn 23 november 1762 te Arnhem in de kerk getrouwd.. Zij zijn op 6 november 1762 te Arnhem in ondertrouw gegaan.Zij zijn getrouwd
Bartelt huwt als Bartelt Theunis Bobbink j.m. Canonnier in de compagnievan de Heer Capitein Mooser en Christina Wamsteker j.d. van Arnhem, met attest van den officier.
Bartelt is eens eerder gehuwd geweest en toch wordt bij dit huwelijk vermeld j.m.=jongeman i.p.v. weduwnaar, het geen meestal wil zeggen niet eerder gehuwd, want jong is hij niet, namelijk 40 jaar.))
1e huwelijk :Hendrina Albers is getrouwd met Bartelt Teunisz Bobbink. Zij zijn 13 februari 1759 te Arnhem in de kerk getrouwd.. Zij zijn op 27januari 1759 te Arnhem in ondertrouw gegaan.
Wanneer zij huwen hebben zij reeds een zoon Gerrit Jan.
Kind(eren):
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Christiene Wamsteeker | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Bartelt Theunisz Bobbink | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.