Stamboom Waard/Workum/Hoogland/Holtman » Abraham Beem (1914-1987)

Persoonlijke gegevens Abraham Beem 


Gezin van Abraham Beem

(1) Hij is getrouwd met Schoontje Schuitevoerder.

Zij zijn getrouwd op 27 augustus 1941 te AMSTERDAM, N-Holl.NL, hij was toen 26 jaar oud.Bron 2


(2) Hij is getrouwd met Rachel de Schaap.

Zij zijn getrouwd op 15 juli 1948 te Amsterdam, N-Holl, NL, hij was toen 33 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Abraham Beem?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Abraham Beem

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Abraham Beem

Jozeph Beem
1870-1943
Sara Morpurgo
1882-1943

Abraham Beem
1914-1987

(1) 1941
(2) 1948

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. www.stenenarchief.nl
    2. amsterdam archief/indexen

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 oktober 1914 lag tussen 6,2 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 25 mei » Paus Pius X creëert dertien nieuwe kardinalen, onder wie zijn opvolger, de Italiaanse aartsbisschop van Bologna Giacomo della Chiesa.
      • 29 mei » De RMS Empress of Ireland botst tegen het Noorse steenkoolvrachtschip Storstad, en zinkt binnen 14 minuten. Van de 1477 passagiers aan boord overleven slechts 465 passagiers de ramp.
      • 7 juni » De Ancona vaart als eerste schip door de sluizen van het Panamakanaal.
      • 15 juni » In Durrës (Albanië) sneuvelt de Nederlandse majoor Lodewijk Thomson tijdens een vredesmissie.
      • 31 oktober » Het Duitse 16e Beierse reserve infanterieregiment, waarbij Adolf Hitler, verovert Geluveld in de Eerste Slag om Ieper
      • 15 december » Einde van de Slag bij Łódź; Rusland trekt zich terug op Moskou.
    • De temperatuur op 15 juli 1948 lag tussen 11,0 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Er was 6,5 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
      • 7 april » De Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) wordt opgericht door de Verenigde Naties.
      • 20 juni » De geallieerden voeren in West-Duitsland de D-mark in.
      • 14 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Londen.
      • 9 september » Oprichting van de Democratische Volksrepubliek Korea.
      • 12 november » Het Tribunaal van Tokio veroordeelt 7 Japanse leiders tot de doodstraf voor hun aandeel in de Tweede Wereldoorlog.
      • 23 december » De zeven ter dood veroordeelden van het Proces van Tokio worden door middel van ophanging ter dood gebracht in de gevangenis van Sugamo Prison in Ikebukuro.
    • De temperatuur op 17 maart 1987 lag tussen 0,3 °C en 6,5 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 10,4 mm neerslag gedurende 15,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
      • 22 februari » Na bijna twee weken te zijn ontvoerd, wordt de tienjarige miljonairsdochter Valérie Albada Jelgersma door de politie bevrijd.
      • 11 juli » VN-secretaris-generaal Perez de Cuéllar wijst de Joegoslavische baby Matej Gaspar aan als vijf miljardste aardbewoner.
      • 23 juli » De drie nog levende leden van de Beatles dagen platenmaatschappij EMI-Capitol voor de rechter wegens fraude met cd-royalty's.
      • 11 augustus » Alan Greenspan wordt voorzitter van de Centrale Amerikaanse bank (de Fed).
      • 28 oktober » Bomincident tijdens de EK-voetbal kwalificatiewedstrijd tussen Nederland en Cyprus. Ondanks hevig protest van de Griekse voetbalbond wordt de uitslag niet omgezet in een reglementaire 0-2 nederlaag voor Oranje, maar mag volgens de UEFA de wedstrijd overgespeeld worden. Hierdoor kwalificeert Oranje zich alsnog voor het toernooi in 1988 in Duitsland, en wordt Europees Kampioen.
      • 12 december » In Berlijn, Kreuzberg 36 komt het tot heftige rellen tussen krakers en politie naar aanleiding van sanering van de wijk.
    • De temperatuur op 19 maart 1987 lag tussen -1,0 °C en 5,6 °C en was gemiddeld 1,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,9 uur zonneschijn (24%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
      • 7 april » In Washington D.C. gaat het Nationale Museum Voor Vrouwen in de Kunst open.
      • 11 augustus » Alan Greenspan wordt voorzitter van de Centrale Amerikaanse bank (de Fed).
      • 19 augustus » Bloedbad in Hungerford.
      • 3 september » Bij de WK atletiek in Rome verbetert de Oost-Duitse atleet Thomas Schönlebe het Europese record op de 400 meter: 44,33 seconden.
      • 19 oktober » Beurscrisis, bekend onder de naam Zwarte maandag.
      • 9 december » Begin van de eerste intifada in de Gazastrook en de Westelijke Jordaanoever.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1910 » Benito de Jesús (Hector Valdivieso Saez), Spaans heilige († 1934)
    • 1912 » Jean Améry, Oostenrijks schrijver († 1978)
    • 1912 » Ollie Johnston, Amerikaans Disney-tekenaar († 2008)
    • 1917 » William Hardy McNeill, Canadees-Amerikaans historicus († 2016)
    • 1918 » Griffin Bell, Amerikaans jurist en politicus († 2009)
    • 1920 » Aleid Wensink, Nederlands journalist, dichter, essayist en vertaler († 2001)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Beem

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beem.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beem.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beem (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Theun Waard, "Stamboom Waard/Workum/Hoogland/Holtman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-waard/I4755.php : benaderd 9 februari 2026), "Abraham Beem (1914-1987)".