Stamboom Waard/Workum/Hoogland/Holtman » Evalina Hendrix (1900-1943)

Persoonlijke gegevens Evalina Hendrix 


Gezin van Evalina Hendrix

Zij is getrouwd met Joseph Kerkmeester.

Zij zijn getrouwd op 20 mei 1925 te Amsterdam, N-Holl, NL, zij was toen 24 jaar oud.

Haarlem Collectiegebied:Noord-Holland, Documentnummer:Reg.4B fol. 41 , Registratiedatum:20 mei 1925, Plaats:Amsterdam

Kind(eren):

  1. Betty Kerkmeester  1926-1943
  2. Eduard Kerkmeester  1932-1943

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Evalina Hendrix?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Evalina Hendrix

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Evalina Hendrix

Evalina Hendrix
1900-1943

1925

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 augustus 1900 lag rond de 21,9 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 12 maart » De Nederlandsche Cocaïnefabriek wordt opgericht (beginjaren '70 overgenomen door AkzoNobel).
    • 13 maart » In de Tweede Boerenoorlog veroveren de Britten Bloemfontein.
    • 13 juli » In Den Helder exploderen enkele opgeviste granaten, waardoor vijf mensen om het leven komen.
    • 8 september » De Galvestonorkaan eist 6000 tot 12.000 levens in Texas.
    • 23 november » Paul Kruger landt te Marseille.
    • 12 december » US Steel wordt opgericht.
  • De temperatuur op 20 mei 1925 lag tussen 11,7 °C en 22,4 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (70%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 11 juli » De eerste TT van Assen wordt verreden over een parcours tussen de driehoek Rolde – Borger – Schoonloo.
    • 10 augustus » Stormramp van 1925, een noodweer met zeer zware windstoten en meerdere tornado's richt veel schade aan. Vooral Borculo wordt zwaar getroffen.
    • 20 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Independiente Foot-Ball Club.
    • 15 oktober » Oprichting van de Deense voetbalclub Hvidovre IF.
    • 10 november » Gerrit Hendrik Kersten zorgde voor het aannemen van een amendement dat de val van kabinet-Colijn I veroorzaakte.
    • 3 december » Dr. P.H. Ritter jr. houdt zijn eerste boekbespreking voor de Hilversumsche Draadlooze Omroep.
  • De temperatuur op 4 juni 1943 lag tussen 9,9 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 9,8 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 18 april » De Japanse admiraal Isoroku Yamamoto vindt de dood wanneer zijn vliegtuig tijdens operatie Vengeance wordt neergehaald.
    • 19 april » Albert Hofmann ontdekt het hallucinogene effect van lsd.
    • 19 juli » De "open stad" Rome wordt door de geallieerden gebombardeerd.
    • 11 september » De nazi's beginnen met de vernietiging van de getto's van Minsk en Lida in Wit-Rusland.
    • 29 september » De Amerikaanse generaal Dwight D. Eisenhower en de Italiaanse maarschalk Pietro Badoglio ondertekenen een wapenstilstand op het Brits schip Nelson buiten de kust van Malta.
    • 18 oktober » De schrijver A.M. de Jong wordt door Nederlandse SS'ers vermoord, een van de zgn. Silbertanne-acties.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1893 » Mae West, Amerikaans actrice, toneelschrijfster en sekssymbool († 1980)
  • 1896 » Hendrik de Vries, Nederlands dichter en kunstschilder († 1989)
  • 1903 » Hans Kolfschoten, Nederlands politicus en burgemeester († 1984)
  • 1906 » Marcello Caetano, Portugees politicus en minister-president († 1980)
  • 1907 » Huig Maaskant, Nederlands architect († 1977)
  • 1909 » Larry Clinton, Amerikaans trompettist, trombonist, componist, arrangeur en bigband-leider († 1985)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hendrix

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hendrix.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hendrix.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hendrix (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Theun Waard, "Stamboom Waard/Workum/Hoogland/Holtman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-waard/I4533.php : benaderd 16 februari 2026), "Evalina Hendrix (1900-1943)".