Wilkodina Reinbergen, kwam als jong meisje in dienst bij de Joodse fam.Hartz. Zij is 14 jaar in dienst geweest bij de fam. Hartz. Samuel Hartz de oudste zoon van Jacob Abraham Hartz en Judic Aron de Haan en zijhadden een liefdesrelatie. Toen mijn oma zwanger raakte, werd beslotendat zij niet met elkaar zouden trouwen, omdat zij als christen vrouw nooit geaccepteerd zou worden in deze toen nog
orthodoxe Joodse familie. Wilkodina Reinbergen trouwde met Willem Ukkerman, een gescheiden man met reeds twee kinderen.
Zij trouwden in april 1915 en op 15 oktober 1915 werd Wilkodiena geboren. De band met haar moeder was zeer hecht en vader Willem Ukkerman deedalles om het hen naar de zin te maken.
Hij was dol op zijn vrouw en kind, dat hij als zijn eigen dochter beschouwde.
Samuel Hartz trouwde uiteindelijk met Elizabeth Jacobs en overleed 29-12-1927, 66 jaar oud. Elisabeth Jacobs, zij noemde zich weduwe Hartz, overleed op 1 oktober 1942 in Auschwitz. Hieruit zijn geen kinderen geboren.
Begraafplaats Amsterdam Westgaarde
Zij is getrouwd met Meindert Huibert van Niehoff.
Zij zijn getrouwd op 14 maart 1940 te Amsterdam, zij was toen 24 jaar oud.
Kind(eren):
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Wilkodiena Ukkerman | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1940 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Meindert Huibert van Niehoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.