Stamboom Vroegop » Jacoba Cornelia Scherpenisse (1929-2016)

Persoonlijke gegevens Jacoba Cornelia Scherpenisse 

Bron 1

Gezin van Jacoba Cornelia Scherpenisse

Zij is getrouwd met Hendrik van As.

Zij zijn getrouwd op 7 november 1957 te Sint Maartensdijk, Zeeland, Nederland, zij was toen 28 jaar oud.Bron 4

Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Cornelia Scherpenisse?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rijkeboer-dikker/I63329.php
  2. https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rijkeboer-dikker/I63329.php
  3. https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rijkeboer-dikker/I63329.php
  4. https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rijkeboer-dikker/I63329.php

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 mei 1929 lag tussen 4,8 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 6 januari » Proclamatie van het koninkrijk van Joegoslavië.
    • 11 februari » Mussolini en Paus Pius XI sluiten het Verdrag van Lateranen waarbij het Vaticaan als autonome staat wordt erkend.
    • 14 februari » In Chicago worden zeven mannen door een rivaliserende bende doodgeschoten tijdens het Valentijnsdag Bloedbad.
    • 18 februari » Eerste aankondiging van de Oscars.
    • 16 maart » "Compromis des Belges", eerste aanzet tot taalwetgeving in België.
    • 11 april » De Statendam III van Holland-Amerika Lijn verlaat Rotterdam voor haar eerste reis naar New York.
  • De temperatuur op 1 juli 2016 lag tussen 14,3 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 2,2 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2016: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,0 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Bij een aanslag door de islamitische terreurgroep Aqim komen 28 mensen om het leven in Ouagadougou, de hoofdstad van Burkina Faso. Onder de slachtoffers is ook een 67-jarige Nederlander, die werkte voor PUM, een vrijwilligersorganisatie van gepensioneerden.
    • 15 mei » Voetbalclub Club Brugge wordt Belgisch kampioen door RSC Anderlecht met 4-0 te verslaan.
    • 27 mei » De Argentijnse generaal Reynaldo Bignone wordt veroordeeld tot een gevangenisstraf van twintig jaar wegens betrokkenheid bij de uitschakeling van linkse dissidenten in het kader van Operatie Condor.
    • 12 augustus » Zestien jaar na zijn overwinning op de Olympische Zomerspelen in Sydney wint de Amerikaanse zwemmer Anthony Ervin opnieuw goud op de 50 meter vrije slag.
    • 11 september » Tennisser Stan Wawrinka verslaat Novak Đoković in de finale van de US Open: 6-7 (1), 6-4, 7-5 en 6-3.
    • 10 december » Juan Manuel Santos krijgt de Nobelprijs voor de Vrede. Zanger Bob Dylan krijgt de Nobelprijs voor Literatuur. De Nederlandse wetenschapper Ben Feringa krijgt de Nobelprijs voor Scheikunde.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Scherpenisse


De publicatie Stamboom Vroegop is opgesteld door J.Vroegop.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J.Vroegop, "Stamboom Vroegop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vroegop/I9565.php : benaderd 13 februari 2026), "Jacoba Cornelia Scherpenisse (1929-2016)".