Stamboom Vroegop » Dirk van Hulst (1912-1969)

Persoonlijke gegevens Dirk van Hulst 

Bron 1

Gezin van Dirk van Hulst

Hij is getrouwd met Teuntje van Ooijen.

Zij zijn getrouwd op 26 april 1939 te Rotterda, hij was toen 26 jaar oud.Bron 4

26 april 1939 te

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirk van Hulst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirk van Hulst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirk van Hulst

Dirk van Hulst
± 1879-1945

Dirk van Hulst
1912-1969

1939

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hulst/I12343.php
    2. https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hulst/I12343.php
    3. https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hulst/I12343.php
    4. https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hulst/I12343.php

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 juni 1912 lag tussen 11,0 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 6,4 mm neerslag. Er was 6,9 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 14 februari » Arizona wordt de achtenveertigste staat van de Verenigde Staten.
      • 29 maart » Robert Falcon Scott komt met 4 metgezellen om tijdens een vliegende sneeuwstorm op Antarctica.
      • 4 april » Tibet verklaart zich onafhankelijk van China.
      • 6 april » De Duitse zwemmer Kurt Bretting verbetert in Brussel het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.02,4. Het oude record (1.02,8) stond sinds 15 april 1910 op naam van de Amerikaan Charles Daniels.
      • 14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
      • 5 mei » De Pravda verschijnt voor het eerst als bolsjewistisch partijblad.
    • De temperatuur op 26 april 1939 lag tussen -0,5 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 10,1 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
      • 10 augustus » Het demissionaire kabinet-Colijn V wordt, na slechts 16 dagen geregeerd te hebben, vervangen door kabinet-De Geer II.
      • 28 augustus » De Nederlandse motortorpedoboot TM 51 vaart tijdens een verlengde proefvaart naar Nederland om inbeslagname door de Britse regering te voorkomen.
      • 2 september » Ingebruikname van Stutthof, het eerste concentratiekamp dat door de nazi's buiten Duitsland werd gebouwd.
      • 5 september » Na de Duitse inval in Polen verklaren de VS zich neutraal.
      • 17 september » De Sovjet-Unie valt Polen binnen (Sovjet-aanval op Polen)
      • 9 oktober » De eerste 22 joodse vluchtelingen komen aan in kamp Westerbork.
    • De temperatuur op 23 december 1969 lag tussen -0,3 °C en 5,4 °C en was gemiddeld 1,5 °C. Er was 3,6 mm neerslag gedurende 7,3 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
      • 10 maart » James Earl Ray, de moordenaar van Martin Luther King, wordt veroordeeld tot 99 jaar gevangenisstraf.
      • 14 maart » Vladimír Kinder, Slowaaks voetballer
      • 4 april » Denton Cooley implanteert het eerste kunsthart; de patiënt blijft nog 65 uur in leven.
      • 14 april » Voor het eerst kunnen ook kijkers buiten de Verenigde Staten kijken naar de jaarlijkse Oscaruitreiking.
      • 23 mei » De rock-opera Tommy van The Who komt uit.
      • 4 december » Black Panther Fred Hampton wordt in zijn slaap gedood tijdens een inval door de politie van Chicago.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1910 » David Rose, Amerikaans componist, arrangeur, songwriter, pianist en orkestleider († 1990)
    • 1914 » Bibeb, Nederlands journaliste († 2010)
    • 1914 » Joeri Andropov, Russisch partijleider van de Sovjet-Unie († 1984)
    • 1916 » Francis Lopez, Frans componist († 1995)
    • 1916 » Gene Force, Amerikaans autocoureur († 1983)
    • 1916 » Susanne von Almassy, Oostenrijks actrice († 2009)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Hulst


    De publicatie Stamboom Vroegop is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.Vroegop, "Stamboom Vroegop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vroegop/I694.php : benaderd 27 januari 2026), "Dirk van Hulst (1912-1969)".