Stamboom Vroegop » Lena van Dorp (1910-1966)

Persoonlijke gegevens Lena van Dorp 

Bron 1

Gezin van Lena van Dorp

Zij is getrouwd met Marinus Bol.

Zij zijn getrouwd op 7 juni 1933 te Vlaardingen, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lena van Dorp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lena van Dorp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lena van Dorp

Lena van Dorp
1910-1966

1933

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://www.genealogieonline.nl/genealogische-databank-vlaardingen/I98451.php
    2. https://www.genealogieonline.nl/genealogische-databank-vlaardingen/I98451.php
    3. https://www.genealogieonline.nl/genealogische-databank-vlaardingen/I98451.php
    4. https://www.genealogieonline.nl/genealogische-databank-vlaardingen/I98461.php

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 augustus 1910 lag tussen 6,3 °C en 21,8 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 12,9 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 26 januari » De Seine treedt buiten haar oevers, waardoor de Parijse metro onder water loopt.
      • 21 februari » De Egyptische premier Pasha Ghali overlijdt 1 dag na een aanslag op zijn leven door een schutter.
      • 29 april » Theodore Roosevelt, op dat moment oud-president van de Verenigde Staten, brengt een bezoek aan Amsterdam.
      • 10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.
      • 5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
      • 30 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Audax Club Sportivo Italiano.
    • De temperatuur op 7 juni 1933 lag tussen 13,4 °C en 24,7 °C en was gemiddeld 18,9 °C. Er was 14,5 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Eerste toespraak van Hitler via de zenders van de Duitse omroep.
      • 2 maart » King Kong gaat in New York in première
      • 14 maart » Michael Caine, Brits acteur
      • 22 maart » Het concentratiekamp Dachau wordt geopend.
      • 1 september » Oprichting Eindhovense hockeyclub Oranje Zwart.
      • 10 september » Opening van de Waaslandtunnel, de oudste voertuigentunnel onder de Schelde in Antwerpen, bijgewoond door koning Albert I en koningin Elisabeth.
    • De temperatuur op 24 februari 1966 lag tussen 4,7 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (28%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
      • 14 februari » De laatste interlokale tram van Nederland tussen Hellevoetsluis en Spijkenisse is door de directie van de Rotterdamsche Tramweg Maatschappij opgeheven.
      • 26 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Denizlispor.
      • 21 juni » Oprichting van drie Rooms-katholieke kerkprovincies in Oceanië: Suva in Fiji, Cookeilanden, Kiribati en Samoa, Papeete in Frans-Polynesië, en Nouméa in Nieuw-Caledonië, Vanuatu en Wallis en Futuna.
      • 5 augustus » Het Beatles album Revolver komt uit in het Verenigd Koninkrijk.
      • 26 november » In het Franse Rance gaat 's werelds eerste getijdenkrachtcentrale in bedrijf.
      • 13 december » Ten zuidoosten van Amsterdam wordt de eerste paal voor een nieuwe wijk geslagen: de Bijlmermeer.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Dorp

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Dorp.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Dorp.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Dorp (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Vroegop is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.Vroegop, "Stamboom Vroegop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vroegop/I4827.php : benaderd 6 februari 2026), "Lena van Dorp (1910-1966)".