Stamboom Vroegop » Lena Johanna Borst (1888-1951)

Persoonlijke gegevens Lena Johanna Borst 

Bron 1

Gezin van Lena Johanna Borst

Zij is getrouwd met Gerrit Martinus Parre.

Zij zijn getrouwd op 11 december 1913 te Maassluis, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 25 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Catharina Parre  1916-2007 
  2. Phulps Parre  1923-1954

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lena Johanna Borst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lena Johanna Borst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lena Johanna Borst

Jakobus Drop
1833-1899
Trijntje Drop
1863-1934

Lena Johanna Borst
1888-1951

1913
Phulps Parre
1923-1954

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-spijk/I23932.php
    2. https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-spijk/I23932.php
    3. https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-spijk/I23932.php
    4. https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-spijk/I24044.php

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 augustus 1888 lag rond de 19,0 °C. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
      • 1 april » In Rotterdam wordt voetbalclub Sparta opgericht.
      • 11 mei » Verheffing van de Missio sui iuris Belgisch Congo tot Apostolisch vicariaat Léopoldville.
      • 13 mei » Brazilië schaft de slavernij af.
      • 15 juni » De regeerperiode van de Duitse keizer Wilhelm II begint.
      • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
    • De temperatuur op 11 december 1913 lag tussen 6,4 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 7,6 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Pedro Lascuráin is gedurende minder dan een uur president van Mexico.
      • 10 april » Oprichting van de Bulgaarse voetbalclub Slavia Sofia.
      • 23 augustus » In Kopenhagen wordt het beeld van de kleine zeemeermin onthuld, gemaakt door de beeldhouwer Edward Eriksen (1876-1959).
      • 28 augustus » Koningin Wilhelmina opent het Vredespaleis in Den Haag.
      • 12 december » De Mona Lisa wordt teruggevonden in Florence, twee jaar nadat het doek uit het Louvre was gestolen.
      • 24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.
    • De temperatuur op 16 november 1951 lag tussen 8,0 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 7,9 mm neerslag gedurende 6,2 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
      • 7 maart » In een moskee in Teheran wordt de minister-president van Perzië, Ali Razmara, vermoord door een lid van de fundamentalistische moslimorganisatie Fedayan I-Islam.
      • 14 maart » Johan Sauwens, Belgisch politicus
      • 3 juni » Zaligverklaring van Paus Pius X in Rome door Paus Pius XII.
      • 8 september » Ondertekening van het Vredesverdrag van San Francisco door Japan en 48 andere landen.
      • 15 september » Encycliek Ingruentium Malorum van Paus Pius XII over het bidden van de rozenkrans.
      • 21 september » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Atlético Ciclón, gevestigd in de stad Tarija.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Borst

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Borst.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Borst.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Borst (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Vroegop is opgesteld door J.Vroegop.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.Vroegop, "Stamboom Vroegop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vroegop/I3847.php : benaderd 15 februari 2026), "Lena Johanna Borst (1888-1951)".