De temperatuur op 2 juli 1933 lag tussen 10,2 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
27 maart » Uitvinding van polyethyleen door Reginald Gobson en Eric Fawcett.
30 juni » Een massale demonstratie in Antwerpen tegen oorlog en fascisme.
14 juli » In Duitsland worden alle politieke partijen behalve de NSDAP verboden.
10 oktober » Het eerste synthetische wasmiddel (Dreft) komt op de markt.
5 december » Einde van de drooglegging in de Verenigde Staten.
Dag van overlijden 13 januari 2007
De temperatuur op 13 januari 2007 lag tussen 9,9 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
3 maart » Ireen Wüst wint in Calgary de Wereldbeker schaatsen 2006/2007 op de 1500 meter dames. Sven Kramer wint de 5000 m en vestigt een nieuw wereldrecord.
24 maart » Oprichting van de Verenigde Socialistische Partij van Venezuela.
16 mei » Sevilla FC wint voor de tweede keer op rij de UEFA Cup, door Espanyol in de finale te verslaan na strafschoppen. De finale werd gespeeld in Glasgow.
19 mei » Chelsea wint in het nieuwe Wembleystadion de FA Cup met 1-0 na verlenging van Manchester United.
12 september » De NOS begint met het uitzenden van alle journaals, sport- en evenementenprogramma's in breedbeeld.
12 december » Een Apache-helikopter van de Koninklijke Luchtmacht raakt tijdens een trainingsvlucht hoogspanningskabels waardoor zo'n 50.000 huishoudens in de Gelderse Bommelerwaard en Tielerwaard ruim 2 dagen zonder stroom komen te zitten.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: E.J. Vriesen, "Stamboom Vriesen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vriesen/R5002.php : benaderd 5 maart 2026), "Pieter Moerman (1933-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.