Vries/van der Lijn » Ietje Hobbe Reyns Dr (± 1544-1574)

Persoonlijke gegevens Ietje Hobbe Reyns Dr 


Gezin van Ietje Hobbe Reyns Dr

Zij is getrouwd met Hans Lens (de Jonge).

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):



Notities over Ietje Hobbe Reyns Dr


An 16.. de ... is in den heere gerust Tryntie Lens
out ... iare legge hier ...
Ano 1617 de 17 december is in den heere gerust
... Lens out ... iare
...[15]74 de 17 maij sturf de eerbare Id
Hobbe Reins dr huisfrou van Hans Lens
landschapsboumeister out .. Iare
grafsteen, Jacobijnerkerk; bron: GS LEE
Hobbe Reins (n.b. - n.b.)
Ietje Hobbes (1544 - 17-5- geb. rond 1544; geh. Hans
1574) Hanses Lens
Lens, Hans Hanses (1542 - geh. Ietje Hobbes;
12-8-1622) bouwmeester; koopman
Lens, Onbekend (n.b. - 17-12-
1617)
Lens, Trijntje (n.b. - n.b.)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ietje Hobbe Reyns Dr?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ietje Hobbe Reyns Dr

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ietje Hobbe Reyns Dr

Thomas
????-
Hobbe Reyns
± 1490-± 1580
Trijn Thomas
± 1490-????

Ietje Hobbe Reyns Dr
± 1544-1574



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1574: Bron: Wikipedia
    • 29 januari » De Geuzen verslaan de Spanjaarden tijdens een zeeslag op de Oosterschelde (Slag bij Reimerswaal).
    • 14 april » Slag op de Mookerheide tussen het Spaanse leger en huurtroepen onder Lodewijk en Hendrik van Nassau, die beiden sneuvelen.
    • 3 oktober » Ontzet van Leiden na een Spaanse belegering.
    • 23 november » Johan III van Nassau-Saarbrücken wordt opgevolgd door zijn achterneven Albrecht van Nassau-Weilburg en Filips IV van Nassau-Neuweilnau. Ze volgen hem ook op als regent voor Johan Lodewijk I van Nassau-Idstein.
    • 7 december » De halfbroers Albrecht van Nassau-Weilburg en Filips IV van Nassau-Neuweilnau verdelen de Saarbrückense erfenis: Albrecht ontvangt Ottweiler, de ambten Homburg, Kirchheim en de heerlijkheden Lahr en Mahlberg, en Filips ontvangt de graafschappen Saarbrücken en Saarwerden en de heerlijkheid Stauf.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hobbe Reyns Dr


De publicatie Vries/van der Lijn is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Vries, "Vries/van der Lijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vries/I7510.php : benaderd 5 januari 2026), "Ietje Hobbe Reyns Dr (± 1544-1574)".