Stamboom Vredeling » Willem Hovius (1863-1909)

Persoonlijke gegevens Willem Hovius 


Gezin van Willem Hovius

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Hovius?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem Hovius

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Hovius

Gerrit Knegt
1806-1882
Willem Hovius
1831-1905

Willem Hovius
1863-1909


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 februari 1863 lag rond de 6,6 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 30 maart » Prins Wilhelm Georg van Sleeswijk-Holstein-Sonderburg-Glücksburg wordt koning George I van Griekenland.
      • 30 april » Mexicaanse troepen vallen het Frans Vreemdelingenlegioen aan in Camarón. Thans feestdag van het Vreemdelingenlegioen.
      • 11 augustus » Cambodja wordt een protectoraat van Frankrijk.
      • 3 oktober » President van de Verenigde Staten Abraham Lincoln maakt van Thanksgiving Day een nationale feestdag.
      • 14 oktober » Alfred Nobel verkrijgt octrooi op nitroglycerine.
      • 31 oktober » Begin van de werken voor de Nieuwe Waterweg.
    • De temperatuur op 3 december 1909 lag tussen 4,7 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 6,0 mm neerslag. Er was 3,6 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 7 Bft (harde wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 2 januari » President S. Hylkema van de Friese IJsbond zet het licht op groen voor de start van de eerste Elfstedentocht. Van de 48 deelnemers halen er slechts negen de finish van de 200 km lange tocht op dooi-ijs. Winnaar wordt de 24-jarige theologiestudent Minne Hoekstra uit Warga (13 uur en 50 minuten).
      • 16 februari » Ernest Shackleton bereikt de magnetische zuidpool.
      • 4 maart » William Howard Taft wordt beëdigd als 27e president van de Verenigde Staten
      • 31 maart » Servië accepteert Oostenrijks gezag over Bosnië en Herzegovina.
      • 28 juli » Derde dag van de Tragische week in Catalonië: scholen en kerken worden in brand gestoken.
      • 12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hovius

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hovius.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hovius.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hovius (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Vredeling is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Vredeling, "Stamboom Vredeling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vredeling/I7401.php : benaderd 10 januari 2026), "Willem Hovius (1863-1909)".