Stamboom Vredeling » Clarissa van Gavere

Persoonlijke gegevens Clarissa van Gavere 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 juli 2025.

Gezin van Clarissa van Gavere

Zij is getrouwd met Hendrik Wisse van Borselen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Wolvert I van Borselen  ± 1245-1299 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Clarissa van Gavere?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Clarissa van Gavere

Clarissa van Gavere



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Gavere


De publicatie Stamboom Vredeling is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob Vredeling, "Stamboom Vredeling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vredeling/I10202.php : benaderd 10 januari 2026), "Clarissa van Gavere".