Stamboom Vossen » Bertien op den CRUIJTZBERCH

Persoonlijke gegevens Bertien op den CRUIJTZBERCH 


Gezin van Bertien op den CRUIJTZBERCH

Zij is getrouwd met Henricus SEGERS.

Zij zijn getrouwd

18 mei 1667

OFFENBEEK - Overdracht akkerland.

Ten overstaan van Gordt Cruijsbergen en Hubert Quijten, schepenen, en bode Jan Quijten draagt Jan op de Cleijn Hoeff met toestemming van Marten Bouten en Peeter Rutten als voogden van zijn kinderen verwekt bij zijn eerste vrouw Juetgen zaliger, 87 roede akkerland in het Offenbeeckervelt gelegen tussen aankoper en de erfgenamen van Condert Wolffers, met de korte zijden grenzend aan de erfgenamen Wolffers en de openbare weg, voor een bedrag van 100 gulden Roermonds, godsheller 1 schelling, over aan Hendrick Segers en Bertien Cruijsbergen, echtelieden.

RHCL Maastricht, SA Beesel en Belfeld, inv.nr. 36 fol. 151vs.

15 juni 1667

BEESEL - Overdracht akkerland.

Ten overstaan van Gordt Cruijsbergen en Hubert Quijten, schepenen, en Jan Quijten, bode, draagt Gerit Wolffers, mede als gevolmachtigde van Peeter Wolffers namens diens minderjarige broers en zussen, 1 morgen 113 roede akkerland in het Beeckervelt gelegen aan beide zijden tussen aankopers, met de korte zijden grenzend aan de Kruisheren te Roermond en de openbare weg, voor een bedrag van 225 gulden Roermonds, godsheller 1 schelling, over aan Hendrick Segers en Bertien Cruijsbergen, echtelieden.

RHCL Maastricht, SA Beesel en Belfeld, inv.nr. 36 fol. 151vs-152.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bertien op den CRUIJTZBERCH?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Bertien op den CRUIJTZBERCH

NN
????-

Bertien op den CRUIJTZBERCH
????-



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Op den CRUIJTZBERCH


    De publicatie Stamboom Vossen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Harrie Vossen, "Stamboom Vossen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vossen/I541.php : benaderd 12 januari 2026), "Bertien op den CRUIJTZBERCH".