Stamboom Vonk / Verheezen / Nuijtemans / van der Zande » Petrus Franciscus Schuurbiers (1910-± 1987)

Persoonlijke gegevens Petrus Franciscus Schuurbiers 

Bron 1

Gezin van Petrus Franciscus Schuurbiers

Hij is getrouwd met Petronella Jacoba Verheezen.

Zij zijn getrouwd op 23 februari 1933 te Bergen op Zoom, Noord-Brabant, Netherlands, hij was toen 22 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)


Notities over Petrus Franciscus Schuurbiers

De huwelijksafkondiging heeft plaats gehad alhier op 4 februari dezes jaars. De moeder van de bruid was niet bij het huwelijk vertegenwoordigd en heeft blijkens hierbij overlegde autentieke akte verklaart in dit huwelijk toe te stemmen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Franciscus Schuurbiers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Franciscus Schuurbiers

Petrus Franciscus Schuurbiers
1910-± 1987

1933

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 april 1910 lag tussen 4,5 °C en 15,6 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 7,5 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 24 februari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Malmö FF.
    • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
    • 27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
    • 31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
    • 15 september » Theodor Wulf publiceert in Physikalische Zeitschrift over de door hem ontdekte kosmische straling.
    • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
  • De temperatuur op 23 februari 1933 lag tussen -5,5 °C en 1,7 °C en was gemiddeld -2,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 1,0 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Quincy Jones, Amerikaans muziekproducer
    • 14 maart » René Felber, Zwitsers politicus
    • 3 juni » Encycliek Dilectissima Nobis van Paus Pius XI over de onderdrukking van de Kerk van Spanje.
    • 30 juni » Een massale demonstratie in Antwerpen tegen oorlog en fascisme.
    • 1 september » Oprichting Eindhovense hockeyclub Oranje Zwart.
    • 16 december » Abe de Vries en Sipke Castelein winnen de vijfde Elfstedentocht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schuurbiers


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coert Vonk, "Stamboom Vonk / Verheezen / Nuijtemans / van der Zande", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vonk/I669.php : benaderd 12 januari 2026), "Petrus Franciscus Schuurbiers (1910-± 1987)".