Stamboom Vonk / Verheezen / Nuijtemans / van der Zande » Wilhelmus Franciscus Maria de Dooij (1901-1962)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Franciscus Maria de Dooij 

Bronnen 1, 2

Gezin van Wilhelmus Franciscus Maria de Dooij

Hij is getrouwd met Maria Francisca Verheezen.

Zij zijn getrouwd op 25 augustus 1949 te Bergen op Zoom, Noord-Brabant, Netherlands, hij was toen 47 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Wilhelmus Franciscus Maria de Dooij

aangifte geboorte 10 Sep 1901, aangifte door Wilhelmus van Veldhoven, landbouwer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Franciscus Maria de Dooij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Franciscus Maria de Dooij

Wilhelmus Franciscus Maria de Dooij
1901-1962

1949

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 september 1901 lag tussen 6,3 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 1,9 uur zonneschijn (14%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 maart » De Wuppertaler Schwebebahn wordt geopend.
    • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 21 maart » Op de rede van Vlissingen wordt het Engelse schip Tay aangevaren door het Duitse Chemnitz, 14 doden.
    • 22 juni » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door Paus Leo XIII.
    • 2 augustus » André Dumont ontdekt in de Belgische Kempen belangrijke kolenlagen.
    • 6 oktober » Oprichting van de Franse voetbalclub Amiens SC.
  • De temperatuur op 25 augustus 1949 lag tussen 14,7 °C en 25,1 °C en was gemiddeld 19,2 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 7,4 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
    • 8 mei » De nieuwe grondwet van West-Duitsland wordt goedgekeurd. Ze zal op 23 mei in werking treden.
    • 19 juli » Oprichting van Albanese voetbalclub Dinamo Tirana.
    • 12 september » Na een verschijningsverbod van vier jaar mag het dagblad De Telegraaf weer verschijnen.
    • 1 oktober » Mao Zedong roept te Peking officieel de Volksrepubliek China uit.
    • 13 december » De Knesset stemt voor het verplaatsen van de hoofdstad van Israël naar Jeruzalem.
    • 15 december » West-Duitsland wordt deelnemer van het Marshallplan.
  • De temperatuur op 17 januari 1962 lag tussen 5,1 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 3,2 uur zonneschijn (38%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
    • 5 maart » Oprichting van Nieuwspoort met als doel een ontmoetingsplaats voor informatie-uitwisseling en nieuwsverwerking te zijn.
    • 5 april » Na bijna vier jaar boren ontmoeten Zwitserse en Italiaanse arbeiders elkaar onder de St.-Bernhard. In maart 1964 wordt de Grote Sint-Bernhardtunnel voor auto's geopend.
    • 23 mei » In Xochicalco worden Rubén Jaramillo en zijn familie door onbekenden vermoord.
    • 25 juli » Benoeming van Jozef Maria Heusschen tot hulpbisschop van Luik in België.
    • 12 september » President John F. Kennedy verklaart dat de VS voor het eind van het decennium een mens naar de maan en weer terug zullen brengen.
    • 28 oktober » Einde van de Cubaanse Rakettencrisis.
  • De temperatuur op 20 januari 1962 lag tussen 2,2 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
    • 1 januari » West-Samoa wordt onafhankelijk van Nieuw-Zeeland.
    • 8 januari » Treinramp bij Harmelen, waarbij 93 doden vallen.
    • 10 februari » Een spionnenruil vindt plaats tussen de Russische spion Rudolf Abel en de door de Russen neergehaalde Gary Powers.
    • 10 maart » Oprichting van de rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Zuid-Korea met drie aartsbisdommen en acht bisdommen.
    • 23 mei » In Xochicalco worden Rubén Jaramillo en zijn familie door onbekenden vermoord.
    • 3 juli » Algerije wordt onafhankelijk van Frankrijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Dooij

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Dooij.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Dooij.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Dooij (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coert Vonk, "Stamboom Vonk / Verheezen / Nuijtemans / van der Zande", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vonk/I265.php : benaderd 1 maart 2026), "Wilhelmus Franciscus Maria de Dooij (1901-1962)".