Stamboom Vonk / Verheezen / Nuijtemans / van der Zande » Petronella Helena van der Zande (1909-1993)

Persoonlijke gegevens Petronella Helena van der Zande 

Bron 1

Gezin van Petronella Helena van der Zande

Zij is getrouwd met Hubertus Marinus Boogaart.

Zij zijn getrouwd op 18 augustus 1932 te Oud-Vossemeer, Tholen, Zeeland, Netherlands, zij was toen 23 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella Helena van der Zande?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petronella Helena van der Zande

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella Helena van der Zande

Petronella Helena van der Zande
1909-1993

1932

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Zeeland, Oud-Vossemeer, "Geboorteakte", Petronella Helena van der Zande (17 Mar 1909), dochter van Petrus van der Zande en Joanna van Eekelen, archief 25 inventaris OVM-G-1909 akte 15 (scan 6)
      * Petronella Helena van der Zande, v, geboren 17-03-1909 te Oud-Vossemeer
      ** Vader: Petrus van der Zande
      ** Moeder: Joanna van Eekelen
      / Zeeuws Archief
    2. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 maart 1909 lag tussen -4,0 °C en 1,2 °C en was gemiddeld -1,5 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 15 januari » De (Koninklijke) Vereniging De Friesche Elf Steden wordt opgericht.
      • 16 januari » Ernest Shackleton ontdekt de magnetische zuidpool.
      • 18 april » Jeanne d'Arc wordt in Rome zalig verklaard.
      • 20 juli » Georges Clemenceau dient zijn ontslag in als premier van Frankrijk.
      • 25 juli » Louis Blériot vliegt als eerste Het Kanaal over.
      • 7 december » Leo Baekeland verkrijgt octrooi op bakeliet.
    • De temperatuur op 18 augustus 1932 lag tussen 15,9 °C en 27,4 °C en was gemiddeld 21,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 11,1 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
      • 1 maart » Amerikaans piloot Charles Lindberghs zoon wordt gekidnapt.
      • 19 maart » Bisschopswijding van Guillaume Lemmens, bisschop-coadjutor van Roermond in Nederland, door aartsbisschop Joannes Jansen van Utrecht.
      • 10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
      • 2 augustus » Het positron, het antideeltje van het elektron, wordt ontdekt door Carl Anderson.
      • 31 oktober » Het Londense metrostation Gillespie Road wordt vernoemd naar Arsenal.
    • De temperatuur op 25 mei 1993 lag tussen 12,4 °C en 24,4 °C en was gemiddeld 17,9 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (57%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
      • 25 januari » In verscheidene Turkse steden houden duizenden mensen marsen uit protest tegen de moord op de prominente linkse Turkse journalist Ugur Mumcu. In Istanbul zijn volgens de politie 10.000 mensen op de been.
      • 15 april » De Spaanse voetbalclub Sporting Gijón stelt de Nederlandse trainer-coach Bert Jacobs op non-actief.
      • 19 mei » Heide Simonis wordt de eerste vrouwelijke minister-president van een Duitse deelstaat, Sleeswijk-Holstein.
      • 22 augustus » In het Estadio Monumental in Santiago raken zeventig mensen gewond als het dak van de accommodatie instort.
      • 31 augustus » Vijftien mensen, onder wie enkele Portugezen, vinden de dood bij aanvallen door het rebellenleger van UNITA-leider Jonas Savimbi op de Angolese stad Cuito.
      • 2 december » NASA lanceert het ruimteveer Endeavour. De astronauten aan boord moeten een optische fout aan de Hubbletelescoop herstellen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van der Zande


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Coert Vonk, "Stamboom Vonk / Verheezen / Nuijtemans / van der Zande", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vonk/I2455.php : benaderd 16 maart 2026), "Petronella Helena van der Zande (1909-1993)".