Stamboom Vollmar, Krüse, Jonker, Van Gulik » Luisa Frieda Biehl (1900-)

Persoonlijke gegevens Luisa Frieda Biehl 

Bron 1

Gezin van Luisa Frieda Biehl

(1) Zij is getrouwd met Otto Vollmar.

Zij zijn getrouwd op 16 september 1922 te Neunkirchen, Duitsland, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


(2) Zij is getrouwd met Reinhold Drehlich.

Zij zijn getrouwd op 17 februari 1940 te Neunkirchen, Duitsland, zij was toen 39 jaar oud.


Notities over Luisa Frieda Biehl

Geburtsregister Standesamt Neunkirchen 1055/1900

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Luisa Frieda Biehl?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Luisa Frieda Biehl

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Luisa Frieda Biehl

Johann Biehl
1879-????

Luisa Frieda Biehl
1900-????

(1) 1922

Otto Vollmar
1889-1936

(2) 1940

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 september 1900 lag rond de 16,4 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In Duitsland wordt het Bürgerliches Gesetzbuch van kracht.
    • 22 februari » Hawaï wordt officieel een territorium van de Verenigde Staten.
    • 13 maart » In de Tweede Boerenoorlog veroveren de Britten Bloemfontein.
    • 11 april » In de VS loopt de eerste bruikbare duikboot van stapel, de USS Holland (SS-1).
    • 29 mei » Ndjamena, de hoofdstad van het Afrikaanse land Tsjaad, wordt gesticht door de Franse commandant Émile Gentil onder de naam Fort Lamy.
    • 14 december » Max Planck publiceert zijn studie over de kwantummechanica.
  • De temperatuur op 17 februari 1940 lag tussen -5,9 °C en -1,1 °C en was gemiddeld -3,4 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 9 april » Tweede Wereldoorlog: Duitsland valt Denemarken en Noorwegen binnen.
    • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Cesena.
    • 20 mei » In Auschwitz wordt een concentratiekamp ingericht.
    • 10 juni » Italië verklaart de oorlog aan Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk.
    • 29 juni » WO II: Anjerdag, Nederlanders geven in groten getale uiting aan hun onvrede over de Duitse bezetting.
    • 31 oktober » Göring erkent zijn nederlaag, einde van de Slag om Engeland luchtoorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Biehl

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Biehl.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Biehl.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Biehl (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob Vollmar, "Stamboom Vollmar, Krüse, Jonker, Van Gulik", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vollmar/R313.php : benaderd 17 februari 2026), "Luisa Frieda Biehl (1900-)".