Stamboom Vogt » Ida van Saksen (± 1035-1102)

Persoonlijke gegevens Ida van Saksen 


Gezin van Ida van Saksen

(1) Zij is getrouwd met Albert Iii van Namen.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Hendrik I van Namen  ± 1070-1138
  2. Godfried van Namen  ± 1080-1139 


(2) Zij is getrouwd met Frederik van Luxemburg (Neder-Lotharingen).

Zij zijn getrouwd na 1049.


Notities over Ida van Saksen

Ida van Saksen, overleden 31 juli 1102, was waarschijnlijk een dochter van Bernhard II Billung, hertog van Saksen en Eilika van Schweinfurt. Ze was een zuster van Geertruida van Saksen, Ordulf van Saksen en Herman van Saksen.
Ida van Saksen trouwde omstreeks 1055 met Frederik van Luxemburg (1003 † 1065). Dit huwelijk bleef kinderloos. Als weduwe hertrouwde ze in 1065 met Albert III († 1101..1105), graaf van Namen.
(Bron: Wikipedia)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ida van Saksen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ida van Saksen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ida van Saksen

Elica van Schweinfurt
± 990-± 1050

Ida van Saksen
± 1035-1102

(1) 
Godfried van Namen
± 1080-1139
(2) > 1049

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Saksen


    De publicatie Stamboom Vogt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Wiel Vogt, "Stamboom Vogt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vogt/I859.php : benaderd 16 januari 2026), "Ida van Saksen (± 1035-1102)".