De temperatuur op 30 mei 2017 lag tussen 15,5 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 18,3 °C. Er was 4,0 uur zonneschijn (24%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
18 februari » Bij wedstrijden in Birmingham verbetert atlete Sifan Hassan het Nederlands record op de 3.000 m (indoor) verbeterd. Met 8.30,76 loopt ze het 27 jaar oude record van Elly van Hulst (8.33,82) uit de boeken.
19 april » Honderdduizenden Venezolanen gaan de straat op om te protesteren tegen de regering. Bij de protesten komen drie mensen om het leven.
5 augustus » Feyenoord wint de Johan Cruijff Schaal. Bekerwinnaar Vitesse wordt na strafschoppen verslagen. De wedstrijd wordt voor het eerst niet in Amsterdam gespeeld.
6 augustus » Anouk Vetter, de regerend Europees kampioene op de zevenkamp, wint de bronzen medaille bij de WK atletiek 2017 in Londen. Haar eindscore van 6636 punten betekent een verbetering van haar eigen Nederlands record.
9 augustus » Zeker 29 bootvluchtelingen verdrinken voor de kust van Jemen nadat ze door mensensmokkelaars overboord zijn gezet.
1 oktober » Bij een Schietpartij in Las Vegas komen 58 mensen om.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Wiel Vogt, "Stamboom Vogt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vogt/I526.php : benaderd 28 februari 2026), "Leo Konsten (1939-2017)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.