Stamboom Vogel » Lambertina Hendrika Sesink (1914-1983)

Persoonlijke gegevens Lambertina Hendrika Sesink 


Gezin van Lambertina Hendrika Sesink

Zij is getrouwd met Johannes Westra.

Zij zijn getrouwd op 31 mei 1944 te Jutphaas, Nieuwegein, Utrecht, Nederland, zij was toen 29 jaar oud.Bron 1


Notities over Lambertina Hendrika Sesink

#bron NOP#

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lambertina Hendrika Sesink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lambertina Hendrika Sesink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lambertina Hendrika Sesink


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 september 1914 lag tussen 8,3 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 27,0 mm neerslag. Er was 4,1 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 25 mei » Paus Pius X creëert dertien nieuwe kardinalen, onder wie zijn opvolger, de Italiaanse aartsbisschop van Bologna Giacomo della Chiesa.
      • 3 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Frankrijk en vraagt het neutrale België om doorgang (Von Schlieffenplan). België weigert.
      • 1 september » De laatste Amerikaanse trekduif, een duivin genaamd Martha, sterft in de Cincinnati Zoo. Daarmee is de soort uitgestorven.
      • 9 oktober » In België valt Antwerpen in Duitse handen.
      • 19 oktober » De Eerste Slag om Ieper breekt uit.
      • 10 november » De Duitsers bezetten Diksmuide tijdens de Slag om de IJzer in de Eerste Wereldoorlog.
    • De temperatuur op 31 mei 1944 lag tussen 11,1 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 14,0 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 13 april » Crash van een B-17 bommenwerper te Berismenil (La roche en ardenne)
      • 7 juni » De Belgische koning Leopold III wordt met zijn gezin naar Duitsland gedeporteerd.
      • 1 augustus » In Warschau, Polen breekt de Opstand van Warschau uit tegen de Duitse bezetters.
      • 17 september » Britse grondtroepen steken bij Lommel de grens over en paratroepen landen bij Eindhoven, Son, Nijmegen en Arnhem, als onderdeel van Operatie Market Garden.
      • 25 september » Einde van Operatie Market Garden. Dit was grotendeels een mislukking voor de Geallieerden.
      • 31 oktober » Franz Oppenhoff wordt door de Geallieerden benoemd tot de eerste niet-nationaalsocialistische burgemeester van Aken na de Tweede Wereldoorlog.
    • De temperatuur op 16 maart 1983 lag tussen 0,9 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 3,5 uur zonneschijn (30%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
      • 4 maart » De AEX gaat van start met een koers van 100 punten.
      • 17 maart » Ontslag van de Nederlander Lambert van Heygen als bisschop van Doumé en benoeming tot bisschop van Bertoua in Kameroen.
      • 21 juni » Zwemmer Michael Gross uit West-Duitsland brengt in Hannover het wereldrecord op de 200 meter vrije slag op 1.48,28.
      • 28 juni » België - Oprichting van het Arbitragehof, de federale scheidsrechter.
      • 24 juli » De Franse wielrenner Laurent Fignon wint zijn eerste Ronde van Frankrijk.
      • 19 september » Saint Kitts en Nevis wordt onafhankelijk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Sesink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sesink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sesink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sesink (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Vogel is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Paul Seesink, "Stamboom Vogel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vogel/I1243.php : benaderd 31 januari 2026), "Lambertina Hendrika Sesink (1914-1983)".