Stamboom Vogel » Hendrika Bernardina van Megen (1902-1969)

Persoonlijke gegevens Hendrika Bernardina van Megen 


Gezin van Hendrika Bernardina van Megen

Zij is getrouwd met Gerhardus Antonius Sesink.

Zij zijn getrouwd op 24 juli 1928 te Zevenaar, Zevenaar, Gelderland, Nederland, zij was toen 26 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Gerardus Sesink  ± 1932-1939
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Notities over Hendrika Bernardina van Megen

#bron NOP#

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Bernardina van Megen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrika Bernardina van Megen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Bernardina van Megen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke Stand - Overlijden
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 februari 1902 lag tussen -10,7 °C en 3,6 °C en was gemiddeld -2,8 °C. Er was 5,8 uur zonneschijn (60%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Het Londense publiek staat versteld bij de demonstratie van de eerste stofzuiger door Hubert Booth.
    • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
    • 19 april » De pogrom van Chisinau.
    • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
    • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
    • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
  • De temperatuur op 24 juli 1928 lag tussen 13,8 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 1,4 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Frank Borman, Amerikaans astronaut
    • 18 juni » Amelia Earhart vliegt als eerste vrouw over de Atlantische Oceaan, als passagier.
    • 25 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Inter Zaprešić onder de naam NK Sava.
    • 2 oktober » Opus Dei (een rooms-katholieke prelatuur) wordt opgericht.
    • 21 oktober » Opening van het Stadio Sandro Cabassi in Carpi, Italië.
    • 1 december » In Utrecht wordt het spoorwegmuseum geopend
  • De temperatuur op 9 augustus 1969 lag tussen 16,3 °C en 29,8 °C en was gemiddeld 23,4 °C. Er was 10,9 uur zonneschijn (72%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Yasser Arafat wordt voorzitter van de PLO.
    • 18 mei » Apollo 10 wordt gelanceerd.
    • 26 mei » Apollo 10 komt terug op aarde.
    • 20 juli » Landing van Apollo 11 op de maan.
    • 10 augustus » De Nederlandse wielrenner Harm Ottenbros wordt in Zolder wereldkampioen wielrennen.
    • 26 september » Het Beatles album Abbey Road komt uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Megen


De publicatie Stamboom Vogel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul Seesink, "Stamboom Vogel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vogel/I1027.php : benaderd 31 januari 2026), "Hendrika Bernardina van Megen (1902-1969)".