Stamboom Voet-Evers » Gerarda Jan Dierx "Geertruy" Kievits (± 1631-1663)

Persoonlijke gegevens Gerarda Jan Dierx "Geertruy" Kievits 

  • Roepnaam is Geertruy.
  • Ze werd gedoopt rond 1631.
    Ook bekend als: Gerarda Jan Diercksen Kievits; Gerarda Jan Dierx van de Weteringhe; Gerarda Jan Diercksen van de Weteringhe
  • Geloof: Rooms Katholiek.
  • Zij is overleden op 3 januari 1663.

    Fout Let op: Was al overleden (3 januari 1663) bij doop (3 juni 1663) van kind (Alphonsa van Beurden).

  • Een kind van Jan Diercksen Kievits
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 augustus 2019.

Gezin van Gerarda Jan Dierx "Geertruy" Kievits

Zij is getrouwd met Constantinus Cornelis van Beurden.

Ze zijn in de kerk getrouwd rond 1651.

Op 08-01-1691 heet hij door Godt de heer geslagen met enige beroerdheyt.

Hij testeert op 28-09-1690 te Sint Oedenrode (N 4970,f.13). Zijn zeven kinderen delen voor schepenen van 's-Hertogenbosch op 9 juli 1696 (sH.R.1664,f.68v).

Op 31-12-1670 verkoopt hij een zesde deel in de molen van Vught aan Adriaen Peters van Heeswijk. De akte omschrijft hem als molenaar van Helvoirt (sH.R.1645,f.436).

Pachter van de watermolen Nieuw Herlaer en de windmolen het Loo onder Sint Michielsgestel genoemd 07-juli-1674 (sH.R.1667,f.256).

Pachter van de Heikantse molen te Tilburg 11-03-1679 (RO 626).

Rond 1680 molenaar op de Borgmolen te St.Oedenrode.

Op 05-11-1683 verkoopt hij nog tweezesde deel in de molen van Vught aan Jan Peters van Heeswijk (sH.R.1652,f.2).

Door zijn derde huwelijk molenaar op de windmolen van Kerkhoff te Oirschot vanaf 1691.

Getrouwd met GERARDA (GEERTRUYT) JAN DIERCKSEN VAN DE WETERINGHE. Hertrouwd met ELISABETH N. Ten derde maal getrouwd te Oirschot 24-07-1691 met WILLEMKEN JANSDR VAN GIERSBERGEN, weduwe van Wouter Peeters van Heeswijk.

Kind(eren):

  1. Mathea van Beurden  ± 1657-????
  2. Helena van Beurden  1662-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerarda Jan Dierx "Geertruy" Kievits?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerarda Jan Dierx "Geertruy" Kievits

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerarda Jan Dierx Kievits


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


Over de familienaam Kievits

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kievits.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kievits.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kievits (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Voet-Evers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wim Voet, "Stamboom Voet-Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-voet-evers/I9267.php : benaderd 19 februari 2026), "Gerarda Jan Dierx "Geertruy" Kievits (± 1631-1663)".