Stamboom Voet-Evers » Petronilla van Bussel (1777-1820)

Persoonlijke gegevens Petronilla van Bussel 


Gezin van Petronilla van Bussel

Zij is getrouwd met Antonius Adriaansz van Tilborg.

Toestemming voor het huwelijk is 23 januari 1802 verkregen te Helmond, NB.Bron 3

Ze zijn in de kerk getrouwd op 7 februari 1802 te Helmond, NB.Bron 4

[Helmond 1802 DTB inv.nr. 68.33 , folio 85]->[Helmond 1802 inv.nr. 68.33 , folio 85]
Bij het kerkelijk huwelijk van Petronilla en Antonie waren de volgende getuigen aanwezig: Johannes van Bussel (vóór 1763-na 1810) en Cornelis van Tilborg (vóór 1788-na 1802).

Kind(eren):

  1. Antonius van Tilborg  1803-1874 
  2. Joannes van Tilborg  1808-1847 
  3. van Tilborg  1812
  4. Jan van Tilborg  1813-1813

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronilla van Bussel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petronilla van Bussel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Petronilla van Bussel



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Helmond 1777 DTB inv.nr. 68.13
  2. Helmond Deel 6 Jaar 1820 Akte 15
  3. Helmond 1802 DTB inv.nr. 68.33 , folio 85
  4. Helmond 1802 inv.nr. 68.33 , folio 85

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Van Bussel


De publicatie Stamboom Voet-Evers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wim Voet, "Stamboom Voet-Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-voet-evers/I3505.php : benaderd 30 december 2025), "Petronilla van Bussel (1777-1820)".