De temperatuur op 13 december 1933 lag tussen -10,6 °C en 0,5 °C en was gemiddeld -5,4 °C. Er was 4,2 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
27 februari » Het Duitse parlementsgebouw, de Rijksdag in Berlijn, wordt in brand gestoken.
14 maart » Michael Caine, Brits acteur
22 maart » President Roosevelt gelast een eind te maken aan de (mislukte) drooglegging in de Verenigde Staten.
10 mei » Honderden Hitler-aanhangers verbranden 'on-Duitse' en 'decadente' in beslag genomen boeken op de Berlijnse Opernplatz.
17 oktober » De Duitse natuurkundige Albert Einstein vestigt zich in de Verenigde Staten, op de vlucht voor het nationaalsocialisme.
16 november » De Verenigde Staten knopen diplomatieke banden aan met de Sovjet-Unie
Trouwdag 4 augustus 1954
De temperatuur op 4 augustus 1954 lag tussen 15,1 °C en 22,4 °C en was gemiddeld 18,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 7,3 uur zonneschijn (47%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
13 maart » Begin van de Slag bij Dien Bien Phu, die leidt tot de onafhankelijkheid van Indochina.
12 april » Bill Haley en zijn Comets nemen Rock Around the Clock op.
29 mei » Start van de allereerste Bilderberg-conferentie, die op initiatief van prins Bernhard plaatsvindt in hotel De Bilderberg in de bossen van Oosterbeek bij Arnhem.
27 juni » In Obninsk, Rusland, wordt de eerste energieproducerende kerncentrale opgestart.
7 oktober » Encycliek Ad Sinarum Gentem van Paus Pius XII aan het Chinese volk over de supranationaliteit van de Kerk.
18 december » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Deportes Tolima.
Dag van overlijden 10 februari 2004
De temperatuur op 10 februari 2004 lag tussen 0,3 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 10,2 mm neerslag gedurende 8,0 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
17 maart » Een onschuldige scholierenbetoging in Mitrovica, een stad met een belangrijke Servische minderheid, loopt uit de hand. Bij zware ongeregeldheden in geheel Kosovo vallen 19 doden, voornamelijk Serviërs, en negenhonderd gewonden.
28 april » Aanvaller Andy Selva bezorgt San Marino de allereerste overwinning uit de voetbalgeschiedenis van de ministaat. De nationale ploeg wint in Serravalle met 1-0 van Liechtenstein in een vriendschappelijke wedstrijd.
8 juni » Rens Blom brengt in Zaragoza het Nederlands record polsstokhoogspringen op 5,81 meter.
21 juni » De voormalige Saoedische politieagent Saleh Mohammed al-Oufi is de opvolger van de geliquideerde al Qaida leider Abdulaziz al-Muqrin, zo wordt gemeld door de Arabische krant Al-Asharq al-Awsat.
1 september » In een school in Beslan (Noord Ossetië -Rusland) begint de terroristische gijzeling van honderden kinderen en onderwijzers.
22 oktober » ABC begint met het uitzenden van de televisieserie Lost.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Alfred Vleminckx, "Stamboom Vleminckx", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vleminckx/I176.php : benaderd 9 maart 2026), "Hilda de Becker (1933-2004)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.