Stamboom Vlassenroot, Leus, Breugelmans en Baeten » Joannes Vlassenroot (1684-1740)

Persoonlijke gegevens Joannes Vlassenroot 


Gezin van Joannes Vlassenroot

(1) Hij is getrouwd met Martina Vlassenroot.

Zij zijn getrouwd op 15 januari 1711 te Zele, hij was toen 26 jaar oud.

Getuige: Braem Joannes en Vlassenroot Jacobus

Kind(eren):

  1. Judoca van Vlassenroot  1713-1786 
  2. Jacobus Vlassenroot  1715-????
  3. Anna Vlassenroot  1719-????


(2) Hij is getrouwd met Laurentia Burm.

Zij zijn getrouwd op 11 februari 1720 te Zele, hij was toen 35 jaar oud.

Getuige: Vlassenroodt Jacobus

Kind(eren):

  1. Egidius Vlassenroot  1720-????
  2. Jacobus Vlassenroot  1724-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Vlassenroot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joannes Vlassenroot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 december 1740 lag rond de 7,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: zeer betrokken regen. Bron: KNMI
  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1740: Bron: Wikipedia
    • 9 januari » De Rooswijk, een VOC-handelsschip, loopt tijdens een storm op een zandbank en vergaat (met een kostbare lading zilver) met haar volledige bemanning voor de Engelse kust van Kent.
    • 17 augustus » Kardinaal Prospero Lorenzo Lambertini wordt gekozen tot Paus Benedictus XIV.
    • 22 augustus » Kroning van Paus Benedictus XIV in Rome.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vlassenroot


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Marc Vlassenroot, "Stamboom Vlassenroot, Leus, Breugelmans en Baeten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vlassenroot/I9672.php : benaderd 18 januari 2026), "Joannes Vlassenroot (1684-1740)".