Stamboom Vlassenroot, Leus, Breugelmans en Baeten » Hendrika Catharina Maria Luyten (1946-1946)

Persoonlijke gegevens Hendrika Catharina Maria Luyten 


Gezin van Hendrika Catharina Maria Luyten

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Catharina Maria Luyten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrika Catharina Maria Luyten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Catharina Maria Luyten

Hendrika Catharina Maria Luyten
1946-1946


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 mei 1946 lag tussen 10,4 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 17 januari » De Veiligheidsraad van de Verenigde Naties komt in Londen voor het eerst bijeen.
      • 19 februari » Eerste uitzending van het AVRO-radioprogramma Arbeidsvitaminen.
      • 2 maart » De communistische leider Hồ Chí Minh roept zichzelf uit tot president van Noord-Vietnam.
      • 17 april » Syrië wordt onafhankelijk van Frankrijk.
      • 27 oktober » Leo Fender maakt de eerste Fender-versterker in een schuurtje in zijn tuin, de bekende stratocaster e.d. volgen later.
      • 23 november » De Vietnamoorlog wordt begonnen door Frankrijk. Franse oorlogsschepen beginnen met het bombarderen van de havenstad Haiphong (Tonkin).
    • De temperatuur op 25 mei 1946 lag tussen 9,0 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Een aantal prominente Nederlanders richt het Humanistisch Verbond op.
      • 6 april » Oprichting van de Noorse omnisportvereniging Drøbak/Frogn IL na een fusie van Drøbak BK (1920) en Frogn IL (1934).
      • 18 juni » In Bogota wordt de Colombiaanse voetbalclub Millonarios opgericht.
      • 30 juni » Op het atol Bikini in de Stille Oceaan verwoest een proefexplosie van de atoombom meer dan 200 afgedankte schepen.
      • 7 oktober » Opening van het Qemal Stafastadion in Tirana, Albanië.
      • 16 oktober » De doodvonnissen van het Proces van Neurenberg worden voltrokken.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Luyten

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Luyten.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Luyten.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Luyten (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marc Vlassenroot, "Stamboom Vlassenroot, Leus, Breugelmans en Baeten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vlassenroot/I7223.php : benaderd 7 maart 2026), "Hendrika Catharina Maria Luyten (1946-1946)".