De temperatuur op 25 januari 1923 lag tussen 3,9 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
14 maart » Diane Arbus, Amerikaans fotografe († 1971)
5 april » Firestone Tire and Rubber Company in Ohio begint met de productie van luchtbanden.
4 juni » Moord op de Spaanse kardinaal Juan Soldevilla y Romero, aartsbisschop van Zaragoza.
6 november » Jacob Schick verkrijgt een octrooi op 's werelds eerste elektrische scheerapparaat.
12 november » Adolf Hitler wordt gearresteerd wegens zijn mislukte poging om op 8 november de macht te grijpen.
23 november » Eerste officiële en regelmatige uitzendingen van Radio Belgique.
Trouwdag 7 september 1969
De temperatuur op 7 september 1969 lag tussen 11,2 °C en 20,0 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 8,1 uur zonneschijn (61%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
29 maart » Het 14e Eurovisiesongfestival in Madrid, (Spanje) kent 4 winnaars, waaronder Lenny Kuhr met het liedje De troubadour.
12 september » Op last van president Nixon hervatten de Amerikanen zware bombardementen op Vietnam.
5 oktober » De eerste aflevering van Monty Python's Flying Circus uitgezonden door de BBC.
4 december » Black Panther Fred Hampton wordt in zijn slaap gedood tijdens een inval door de politie van Chicago.
17 december » De Amerikaanse luchtmacht verklaart dat een onderzoek naar UFO's geen bewijs van het bestaan van buitenaardse ruimtevaartuigen heeft opgeleverd.
Dag van overlijden 6 september 2005
De temperatuur op 6 september 2005 lag tussen 12,3 °C en 25,8 °C en was gemiddeld 19,3 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (60%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
5 februari » In de provincie Groningen barst een discussie los over de veiligheid en gezondheidsrisico's van de oude smeerpijp die aan het begin van de 20e eeuw is aangelegd tussen de stad Groningen en Delfzijl. Er bestaan ernstige vermoedens dat de pijp, die sinds 1979 niet meer wordt gebruikt, lek is en dat daardoor kwik en andere giftige stoffen vrijkomen.
29 maart » De Nederlandse schaatsster Maria Sterk vestigt het werelduurrecord op de schaats in Heerenveen: in één uur tijd schaatst ze 36441,26 m.
2 april » Aaron Peirsol scherpt zijn eigen wereldrecord op de 100 meter rugslag aan tot 53,17 seconden.
22 april » Arjen Duinker wint de VSB Poëzieprijs 2005 voor zijn bundel De zon en de wereld.
10 juli » Opening van het Liberty Stadium, een multifunctioneel stadion in Swansea, Wales.
26 november » Maureen Groefsema wordt met haar 14 jaar de jongste Nederlands judokampioene ooit bij de senioren.
Dag van begraven 10 september 2005
De temperatuur op 10 september 2005 lag tussen 16,8 °C en 26,0 °C en was gemiddeld 20,6 °C. Er was 16,7 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 6,3 uur zonneschijn (48%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
23 januari » In Oekraïne wordt Viktor Joesjtsjenko beëdigd als president.
16 februari » Het Kyoto-protocol treedt in werking.
2 maart » Noord-Nederland wordt getroffen door zware sneeuwval. In Drenthe, Groningen en de kop van Noord-Holland valt meer dan 20 centimeter sneeuw, in Friesland tot meer dan 50 centimeter.
20 mei » Heracles Almelo promoveert naar de eredivisie, waaruit het in 1986 degradeerde.
20 mei » Vincent Kompany van RSC Anderlecht wint voor de tweede keer op rij de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
27 oktober » Bij een brand in cellencomplex Schiphol komen 11 mensen om het leven. Als gevolg van het onderzoek naar de toedracht treden minister Donner (Justitie) en Dekker (VROM) af.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Marc Vlassenroot, "Stamboom Vlassenroot, Leus, Breugelmans en Baeten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vlassenroot/I6667.php : benaderd 4 maart 2026), "Germaine Aimée Melanie Vlassenroot (1923-2005)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.