Stamboom Vlassenroot, Leus, Breugelmans en Baeten » Albertina Melania Vlassenroot (1918-1973)

Persoonlijke gegevens Albertina Melania Vlassenroot 


Gezin van Albertina Melania Vlassenroot

Zij is getrouwd met Gustavus Petrus Albericus de Block.

Zij zijn getrouwd op 2 mei 1943 te Moerzeke, zij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albertina Melania Vlassenroot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albertina Melania Vlassenroot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albertina Melania Vlassenroot


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 augustus 1918 lag tussen 7,0 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 3,0 mm neerslag. Er was 3,0 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 19 maart » Het Amerikaanse Congres stelt de tijdzones vast, en keurt de zomertijd goed.
      • 4 april » Het komt in Amsterdam als gevolg van voedselschaarste tot ongeregeldheden.
      • 9 april » Letland verklaart zich onafhankelijk.
      • 17 juli » De Russische tsaar Nicolaas II en zijn gezin worden, na anderhalf jaar verbanning, op last van de nieuwe plaatselijke Sovjetleiders gefusilleerd in Jekaterinenburg.
      • 17 oktober » Officiële stichting van Joegoslavië.
      • 14 november » Tsjecho-Slowakije wordt een republiek.
    • De temperatuur op 2 mei 1943 lag tussen 6,7 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 13 april » De nazi's treffen massagraven aan van duizenden Poolse officieren, vermoord door de NKVD in 1940, bij Katyn.
      • 24 mei » Josef Mengele wordt hoofdofficier-arts in Auschwitz.
      • 10 juni » László Bíró vraagt octrooi aan op de balpen.
      • 10 juli » Begin van de geallieerde invasie op het Italiaanse eiland Sicilië.
      • 11 september » De nazi's beginnen met de vernietiging van de getto's van Minsk en Lida in Wit-Rusland.
      • 30 september » Encycliek Divino Afflante Spiritu van Paus Pius XII over de promotie van Bijbelstudies.
    • De temperatuur op 26 februari 1973 lag tussen -5,0 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 0,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 5,2 uur zonneschijn (49%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
      • 27 januari » Akkoorden van Parijs, die het einde van de Vietnamoorlog aankondigden.
      • 5 april » Lancering van Pioneer 11, het eerste ruimtetuig dat langs Saturnus vliegt.
      • 14 april » Slade geeft een concert in Ahoy in Rotterdam.
      • 23 september » Juan Perón komt opnieuw aan de macht in Argentinië.
      • 4 november » In Nederland vindt de eerste autoloze zondag plaats, als gevolg van de oliecrisis. De snelwegen zijn uitgestorven en worden enkel nog gebruikt door fietsers en rolschaatsers.
      • 14 november » De Engelse prinses Anne trouwt met beroepsofficier Mark Phillips.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1914 » Robert Herman, Amerikaans natuurkundige († 1997)
    • 1915 » Ingrid Bergman, Zweeds actrice († 1982)
    • 1916 » Leo Horn, Nederlands voetbalscheidsrechter († 1995)
    • 1918 » Clemens Roothaan, Nederlands-Amerikaans natuurkundige en informaticus († 2019)
    • 1920 » Charlie Parker, Amerikaans jazzsaxofonist († 1955)
    • 1921 » Iris Apfel, Amerikaans zakenvrouw en mode-icoon

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Vlassenroot


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marc Vlassenroot, "Stamboom Vlassenroot, Leus, Breugelmans en Baeten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vlassenroot/I628.php : benaderd 18 januari 2026), "Albertina Melania Vlassenroot (1918-1973)".