Stamboom Vlassenroot, Leus, Breugelmans en Baeten » Emiel van de Velde (1884-????)

Persoonlijke gegevens Emiel van de Velde 


Gezin van Emiel van de Velde

Hij is getrouwd met Maria Alix Leus.

Zij zijn getrouwd op 9 september 1908 te Bavegem, hij was toen 24 jaar oud.

Het echtpaar is gescheiden 18 mei 1929 te Vorst (Brussel).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Emiel van de Velde?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Emiel van de Velde

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Emiel van de Velde

Donatus Leus
1800-1895
Sophia Leus
1845-????

Emiel van de Velde
1884-????

1908

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 augustus 1884 lag rond de 15,9 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 66%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society, voorloper van de Britse Labour Party.
      • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society.
      • 14 maart » Albert van Giffen, Nederlands archeoloog († 1973)
      • 31 augustus » In Gent verschijnt het eerste socialistische dagblad van België, de Vooruit.
      • 15 oktober » Opening van de spoorlijn tussen Winterswijk en Neede.
      • 6 december » Het Washington Monument is voltooid.
    • De temperatuur op 9 september 1908 lag tussen 11,6 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 15 januari » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AS Bari.
      • 1 april » Oprichting van de Argentijnse voetbalclub CA San Lorenzo de Almagro.
      • 21 mei » Door een verkeerde wissel rijdt een trein bij Kontich in op een stilstaande reizigerstrein, met als gevolg veertig doden en driehonderdtwintig gewonden.
      • 19 juli » Oprichting in Manchester van de wereldzwembond Fédération Internationale de Natation Amateur (FINA).
      • 5 oktober » Het autonome vorstendom Bulgarije verklaart zich onafhankelijk van het Osmaanse rijk.
      • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1882 » Samuel Goldwyn, Amerikaans filmproducent († 1974)
    • 1884 » Vincent Auriol, Frans president († 1966)
    • 1885 » Georg Wilhelm Pabst, Oostenrijks filmregisseur († 1967)
    • 1885 » Arnold Pressburger, Oostenrijks filmproducent († 1951)
    • 1886 » Rebecca Clarke, Brits violiste en componiste (overleden 1979
    • 1887 » James Finlayson, Schots-Amerikaans filmacteur en komiek († 1953)

    Over de familienaam Van de Velde


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marc Vlassenroot, "Stamboom Vlassenroot, Leus, Breugelmans en Baeten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vlassenroot/I5287.php : benaderd 24 januari 2026), "Emiel van de Velde (1884-????)".