Stamboom Vlassenroot, Leus, Breugelmans en Baeten » Emelinda Seraphina Melsen (1884-????)

Persoonlijke gegevens Emelinda Seraphina Melsen 


Gezin van Emelinda Seraphina Melsen

Zij is getrouwd met Gustavus Boodts.

Zij zijn getrouwd op 29 augustus 1906 te Clinge, zij was toen 22 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Emelinda Seraphina Melsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Emelinda Seraphina Melsen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Emelinda Seraphina Melsen

Emelinda Seraphina Melsen
1884-????

1906

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 april 1884 lag rond de 3,8 °C. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 60%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 13 maart » Begin van het Beleg van Khartoum.
      • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
      • 25 augustus » Oprichting van Noorse conservatieve politieke partij Høyre.
      • 23 september » Herman Hollerith patenteert zijn mechanische optelmachine.
      • 15 oktober » Opening van de spoorlijn tussen Winterswijk en Neede.
      • 6 december » Het Washington Monument is voltooid.
    • De temperatuur op 29 augustus 1906 lag tussen 4,7 °C en 21,7 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 12,4 uur zonneschijn (90%). De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 29 januari » De Nederlandse schaatser Coen de Koning vestigt het werelduurrecord op de schaats in Davos: in één uur tijd schaatst hij 32370 m.
      • 1 februari » In Rotterdam wordt de korfbalclub RSC Velox opgericht.
      • 12 maart » Stormvloed van 1906 na extreem hoog water op de Westerschelde. Diverse zeedijken breken door, met grote schade tot gevolg. Doordat de stormvloed overdag plaatsvindt, vallen er geen doden. Net over de grens in het Waasland verdrinken in totaal 8 mensen.
      • 18 april » De Gereformeerde Bond wordt binnen de Nederlandse Hervormde Kerk opgericht.
      • 6 december » De Britse overheid verleent zelfbestuur aan de vroegere boerenrepubliek Transvaal.
      • 23 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Atlántida Sport Club.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Melsen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Melsen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Melsen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Melsen (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marc Vlassenroot, "Stamboom Vlassenroot, Leus, Breugelmans en Baeten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vlassenroot/I5261.php : benaderd 1 februari 2026), "Emelinda Seraphina Melsen (1884-????)".