Stamboom Vlassenroot, Leus, Breugelmans en Baeten » Augustine Cordonnier (1793-1866)

Persoonlijke gegevens Augustine Cordonnier 


Gezin van Augustine Cordonnier

Zij is getrouwd met Jacques Verget.

Zij zijn getrouwd voor 1820 te Beauvois-en-Cambrésis.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Augustine Cordonnier?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Augustine Cordonnier

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Augustine Cordonnier

Reine Oblin
1719-1792

Augustine Cordonnier
1793-1866

< 1820

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 februari 1793 lag rond de 6,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1793: Bron: Wikipedia
      • 21 januari » Lodewijk XVI van Frankrijk wordt geëxecuteerd door middel van guillotine.
      • 21 januari » Pruisen en Rusland verdelen Polen.
      • 1 februari » Frankrijk start een oorlog met het Verenigd Koninkrijk en Nederland.
      • 2 juni » De jakobijnen grijpen de macht in Frankrijk en zetten de girondijnen af. Begin van het Schrikbewind.
      • 1 augustus » De eerste lengte van de meter wordt in Frankrijk wettelijk vastgelegd.
      • 9 december » In New York komt American Minerva uit, het eerste dagblad. Het is opgericht door Noah Webster.
    • De temperatuur op 3 februari 1793 lag rond de 7,0 °C. Er was 4 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Typering van het weer: betrokken regen. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1793: Bron: Wikipedia
      • 21 januari » Pruisen en Rusland verdelen Polen.
      • 1 februari » Frankrijk start een oorlog met het Verenigd Koninkrijk en Nederland.
      • 4 maart » George Washington wordt beëdigd voor een tweede termijn als 1e president van de Verenigde Staten.
      • 2 juni » De jakobijnen grijpen de macht in Frankrijk en zetten de girondijnen af. Begin van het Schrikbewind.
      • 1 augustus » De eerste lengte van de meter wordt in Frankrijk wettelijk vastgelegd.
      • 9 december » In New York komt American Minerva uit, het eerste dagblad. Het is opgericht door Noah Webster.
    • De temperatuur op 12 december 1866 lag rond de 4,5 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • Van 10 februari 1866 tot 1 juni 1866 was er in Nederland het kabinet Fransen van de Putte met als eerste minister I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1866: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 27 januari » De opera Zaide van componist W.A. Mozart gaat in première in Frankfurt.
      • 26 maart » Carol I van Roemenië wordt verkozen tot domnitor (vorst) van Roemenië.
      • 31 maart » De Spaanse marine bombardeert de haven van Valparaíso in Chili.
      • 15 april » Ontdekking van het decreet van Canopus.
      • 20 juli » In de Adriatische Zee vindt in het kader van de Pruisisch-Oostenrijkse Oorlog de Slag bij Lissa plaats.
      • 31 oktober » Première van Jacques Offenbachs 'Pariser Leben'.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Cordonnier


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marc Vlassenroot, "Stamboom Vlassenroot, Leus, Breugelmans en Baeten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vlassenroot/I2414.php : benaderd 31 januari 2026), "Augustine Cordonnier (1793-1866)".