Stamboom Vlassenroot, Leus, Breugelmans en Baeten » Anna Noben (1719-1800)

Persoonlijke gegevens Anna Noben 


Gezin van Anna Noben

Zij is getrouwd met Thomas Baertmans.

Zij zijn getrouwd op 23 oktober 1742 te Bilzen, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Arnoldus Baerten  1745-????
  2. Anna Maria Baerten  1746-????
  3. Nicolaas Baerten  1748-????
  4. Joannes Baerten  1750-1823 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Noben?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Noben

Anna Noben
1719-1800

1742

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. jan lenaerts

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 januari 1719 lag rond de 1,0 °C. Bron: KNMI
  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1719: Bron: Wikipedia
    • 23 januari » Het vorstendom Liechtenstein wordt gevormd.
    • 27 februari » Johan Ernst van Nassau-Weilburg wordt opgevolgd door zijn zoon Karel August.
    • 25 april » Publicatie van Robinson Crusoe door Daniel Defoe.
    • 21 september » Christiaan III van Palts-Zweibrücken huwt zijn 15-jarige peetdochter Carolina van Nassau-Saarbrücken.
    • 29 november » Paus Clemens XI creëert tien nieuwe kardinalen, onder wie de Zuid-Nederlandse aartsbisschop van Mechelen Thomas-Philippus d'Alsace et de Boussu.
  • De temperatuur op 29 augustus 1800 lag rond de 19,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oost ten noorden. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1800: Bron: Wikipedia
    • 14 maart » Kardinaal Chiaramonti wordt in Venetië gekozen tot Paus Pius VII.
    • 21 maart » Kroning van Paus Pius VII in Venetië.
    • 14 juni » Napoleon Bonaparte behaalt een klinkende overwinning op de Oostenrijkers in de Slag bij Marengo.
    • 5 september » Malta, dat door de Fransen bezet was, valt in handen van de Britten.
    • 20 oktober » Paus Pius VII creëert één nieuwe kardinaal, de Spaanse aartsbisschop van Sevilla Luis Maria de Borbón (23), zoon van kardinaal Luis Antonio Jaime de Borbón.
    • 3 december » De slag bij Hohenlinden, Napoleon verslaat opnieuw de Oostenrijkers.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Noben

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Noben.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Noben.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Noben (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Marc Vlassenroot, "Stamboom Vlassenroot, Leus, Breugelmans en Baeten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vlassenroot/I20476.php : benaderd 11 maart 2026), "Anna Noben (1719-1800)".