Stamboom Vlassenroot, Leus, Breugelmans en Baeten » Petronilla van Driessche

Persoonlijke gegevens Petronilla van Driessche 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 januari 2017.

Gezin van Petronilla van Driessche

Zij had een relatie met Judocus Liborum (Liborius) van Lokeren.


Notities over Petronilla van Driessche

in 1857 was ze 73 j bij overlijden van haar man

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronilla van Driessche?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Driessche


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Marc Vlassenroot, "Stamboom Vlassenroot, Leus, Breugelmans en Baeten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vlassenroot/I16787.php : benaderd 2 februari 2026), "Petronilla van Driessche".